reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja kontra rzeczywistość:)

Ja nie mam przeczucia. Ale koleżanka dała mi namiar na taką babke, ktora posluguje sie jakaa teoria Ramziego. Czyli wg zdjecia usg wykonanego w 6tc mowi jaka bedzie płeć. Mi napisala, ze na 99% chlopak [emoji14]
 
reklama
U mnie każdy dookoła mówi ze będę miała chłopaka :) sama już tak czuje, może przez to ze każdy mi to sugeruje. W każdym razie jest mi totalnie obojętna płeć :) może przy trzecim będę miała inaczej ale to moje pierwsze maleństwo wiec co by nie było cieszę się strasznie.
 
U mnie każdy dookoła mówi ze będę miała chłopaka :) sama już tak czuje, może przez to ze każdy mi to sugeruje. W każdym razie jest mi totalnie obojętna płeć :) może przy trzecim będę miała inaczej ale to moje pierwsze maleństwo wiec co by nie było cieszę się strasznie.
Ja właśnie przy dwóch pierwszych chciałam synów i od razu wiedziałam ze chłopaki. A teraz w trzeciej właśnie mi jest kompletnie wszystko jedno.
 
My przy pierwszej ciąży bardzo chcieliśmy dziewczynkę, udało się, teraz chcemy chłopca więc może i tym razem się spełni.
 
Wychodzi mi w chińskim, ze chlopiec, a moglaby byc corka ;)
Roznice w ciazach sa niewielkie, jedynie z najmlodszym synem zbrzydlam strasznie, a teraz promienieje, podobam sie sobie :)
 
Nie moge znalesc swojej wypowiedzi i juz teraz nawet nie wiem czy cos pisalam :D ogolnie odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to wszystko co ogladalam to niebieskie i tylko na chlopca :) no i wczoraj sie potwierdzilo :D na 90 % chlopiec.
Dodatkowo chinski kalendarz mi sie sprawdzil z dziewczynami i teraz :) i moge potwierdzic ze przed owu dziewczynka a w owu chlopiec :D
 
reklama
Nie moge znalesc swojej wypowiedzi i juz teraz nawet nie wiem czy cos pisalam :D ogolnie odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to wszystko co ogladalam to niebieskie i tylko na chlopca :) no i wczoraj sie potwierdzilo :D na 90 % chlopiec.
Dodatkowo chinski kalendarz mi sie sprawdzil z dziewczynami i teraz :) i moge potwierdzic ze przed owu dziewczynka a w owu chlopiec :D
A jak obliczylas wcześniejsze ciąże? Bo widze, ze tam trzeba najpierw obliczyc swoj chinski wiek, jakos sie pogubilam jak to obliczyc, aby sprawdzic czy 12 lat temu mi sie sprawdziło :D
 
Do góry