reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe ciuszki

sylwin89

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2018
Postów
16
Miasto
Siedlce
Witam Panie,

Jak to było z Waszą garderobą podczas ciąży, gdzie kupowałyście ubrania? Ja miałam z tym duzy problem, bo w mojej okolicy nie było sklepu ciążowego, wiec kupowałam ubrania za duże, które teraz leżą. Czy polecicie mi jakieś sklepy internetowe z odzieżą ciążową? Pytam bo nie dlugo znowu beda mi potrzebne:)
 
reklama
Witam Panie,

Jak to było z Waszą garderobą podczas ciąży, gdzie kupowałyście ubrania? Ja miałam z tym duzy problem, bo w mojej okolicy nie było sklepu ciążowego, wiec kupowałam ubrania za duże, które teraz leżą. Czy polecicie mi jakieś sklepy internetowe z odzieżą ciążową? Pytam bo nie dlugo znowu beda mi potrzebne:)
H&M ma fajna oferte ciazowa :-)
 
Faktycznie hm ma ciekawą ofertę na czas ciąży:) dziekuję bardzo. A zna może Pani strone mojbrzuszek.pl dziś ją odkryłam, fajny sklep, ale ciekawa jestem czy robiła Pani w nim zakupy i czy warto?
Nie ja kupowalam glownie w h&m albo jakies oversizowe ubrania po prostu
 
Ja chodzilam w dotychczasowych ciuchach tyle ze tych ktore mialam luzniejsze ;-) jedyne co to kupilam ciazowe jeansy i legginsy w Kiabi za grosze. Nie wiem jak teraz bedzie bo mam termin na koniec lutego a kurtke zimową dosyc ciasną ale moze w lumpie cos znajde ;-)
 
Ja chodzilam w dotychczasowych ciuchach tyle ze tych ktore mialam luzniejsze ;-) jedyne co to kupilam ciazowe jeansy i legginsy w Kiabi za grosze. Nie wiem jak teraz bedzie bo mam termin na koniec lutego a kurtke zimową dosyc ciasną ale moze w lumpie cos znajde ;-)

Aga6 dzięki, ale wiesz trzeba umieć coś fajnego wyszukiwać w ciuchach, ja niestety nie potrafię nigdy nic fajnego trafic:) ale na pewno jest to dobra alternatywa
 
reklama
Do góry