reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy na tym teście coś widać?

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
w kwietniu panikowałam z powodu cienia na teście. Cień okazał się złudzeniem optycznym i zakończyło się to łzami. Dziś kolejny test i znowu cień..... Cień nie wiem czego... Miesiączka spóźnia się dopiero 2 dni, więc może przyjdzie. Modlę się, żeby nie!!!! Załączam zdjęcie i powiedzcie, czy ja nie jestem juz szalona z tego pragnienia macierzyństwa????
20180712_094733.jpg
 

Załączniki

  • 20180712_094733.jpg
    20180712_094733.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 1 052
reklama
Jedyne co to ciągle chodzę do toalety, swędzą mnie piersi i łuszczy mi się skóra na sutkach. Dziś zaczął mnie pobolewać brzuch i dostrzegłam gęsty biały śluz szyjlowy, na dole wszystko jakby opuchnięte. Boję się miesiączki.....
 
Hej ja też widzę kreseczkę. Jeżeli masz szansę to zrób betę w laboratorium i będziesz miała pewność na 100%. A długo się staracie?
 
Hej ja też widzę kreseczkę. Jeżeli masz szansę to zrób betę w laboratorium i będziesz miała pewność na 100%. A długo się staracie?
Staramy sie od 2 lat. Ja mam PCOS, IO, niedoczynnosc tarczycy, przerost zrebow jajnikow i niewydolnosc cialka zoltego. Od 7 ms jestem na lekach, cykl stymulowany CLO. O chorobie wiem od 4 lat, lecze sie w poradni.
 
Myślę, że ze spokojem
Ostatnia miesiączka spóźniła mi się 9 dni i beta 0.01 takze
Poczekam jeszcze
 
reklama
Jedyne co to ciągle chodzę do toalety, swędzą mnie piersi i łuszczy mi się skóra na sutkach. Dziś zaczął mnie pobolewać brzuch i dostrzegłam gęsty biały śluz szyjlowy, na dole wszystko jakby opuchnięte. Boję się miesiączki.....
Ja też widzę [emoji5] ja nie miałam żadnych objawów ciąży, do końca wszystko jak na okres [emoji5]
 
Do góry