reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Kurcze zdenerwowałam sie :( dziewczyna na Facebooku napisala ze jej sie skraca szyjka i rok temu miala to samo i urodziła w 27 tyg i dziecko zmarlo. teraz bede sie nakrecac
 
reklama
Tez to czytalam...nie nakrecaj sie, kazda ciaza inna...

Ja mam ryzyko porodu przed 34ty 1:200 tez mi sie jakos malonie wydaje...
 
No to sie podzialo...
@MatkaPolka85 doskonale Cie rozumiem, sama mam lacznie 4 facetow w domu i jedna panne...faktycznie w 13 tyg to wczesnie, mi tak potwierdził na 90proc dziewczynke, ale potwierdzilam w 19 tyg u innego doktorka takze na 90proc i jak sie cos zmieni, to oszaleje ;)

Dzis przespalam cala noc! Trzeba to zapisac w gazecie, bo ostatnio sypiam strasznie zle :( budze sie w srodku nocy i dwie godz z glowy...sny mam straszne, dzis mi sie snilo ze urodzilam..pamietam jak corcia wyglądała, problem w tym, ze urodziła sie jako 2latka, miala sliczne wlosy blond (!?) I byla strasznie niegrzeczna! Szlam z Nia za raczke i mowie do M, ze jednak zostaje Maja i tak bedziemy ja nazywac a mala mowi do mnie " a moge nazywac sie Diabeł??" I taki wzrok na mnie...matko co za pierdoly.

Co z ta polozna dziewczyny? A jak sie chodzi prywatnie, to skad wytrzasnac taka polozna przed porodem?
Jeśli jesteś zapisana do przychodni gdzie masz lekarza rodzinnego to odrazu wybiera się położna. Jak rodziła w 2015 roku to w szpitalu wypisywalam gdzie będzie synek zapisany do jakiej przychodni bo wtedy ze szpitala wysyłają papiery do przychodni między innymi kartę szczepień. Jeśli chce się mieć wizyty położnej wcześniej przed porodem to należy zgłosić się do swojej przychodni. Ja się nie zgłaszałam bo chodziłam do szkoły rodzenia. Aaa i jak już urodziłam to zadzwoniła do mnie położna z tej przychodni żeby umówić się na wizytę u mnie w domu. Odmówiłam bo akurat wybrałam położna ze szkoły rodzenia.
 
No i postawiliśmy jaccuzi <3 jaram się, przez noc nagrzeje się do 40stopni, więc rano będzie bosko <3
1533069805685.jpg
 

Załączniki

  • 1533069805685.jpg
    1533069805685.jpg
    121,2 KB · Wyświetleń: 303
Oj Sabi ale masz sny [emoji85][emoji23] znam to :D ja wczoraj zaopatrzyłam sie w chusteczki dla malucha z rossmana bo była promocja i porobilam zakupy przez neta, chusta dla malucha, kocyk, pieluchy... no i uwaga, zaczynam sie uczyć szydełkować :) co do położnej to ja nie mam zamiaru narazie zgłaszać sie do przychodni. Bede wynajmować chyba prywatna położna, która prowadzi szkole rodzenia. Ta środowiskowa jest obowiązkowa?? Dzis tylko leze pod wiatrakiem, masakrycznie ciepło.
Z tego co pamiętam to położna srodowiskowa przychodzi inaczej do dziewczynek. Do chłopców 6 wizyt a dziewczynki jakoś inaczej jest.
 
reklama
Nie ma się co nakręcac...gdybym sugerowała się moimi 4 poronieniami to chyba bym zwariowała w tej ciąży . Pozytywne myślenie przede wszystkim... czuwanie pilnowanie w granicach rozsądku . Byle do przodu

Julianna mega !!! Ale pamiętaj nie wchodź do za ciepłej wody bo skurcze możesz wywołać [emoji4]
 
Do góry