reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Anet jedno jajowe ale nie wiem czy tu kosmowka jest też nie bez znaczenia. Bo kosmowka tez jest jedna alb dwie ale czy ona również ma wplyw, nie jestem pewna, ja miałam parkę i były dwuowodniowe i dwukosmowkowe ;)

Totois w Lidlu kobiety w ciąży mają pierszenstwo, tez mnie pani instruowala ;-) bardzo to mile co Cię spotkalo :-)
 
reklama
Tzn ze jak sa jednojajowe to zawsze maja ta sama plec? :) o kurcze nawet o tym nie wiedzialam :)
Pochodzą z podziału tego samego jaja, więc mają ten sam materiał genetyczny. Dlatego są identyczne. A dwujajowe mogą być zupełnie różne, dwa osobno zapłodnione jaja, czyli po prostu jak rodzeństwo, tylko urodzone w tym samym czasie. Ale to w dużym uproszczeniu, bo aż tak się nie znam :)
 
Anet jedno jajowe ale nie wiem czy tu kosmowka jest też nie bez znaczenia. Bo kosmowka tez jest jedna alb dwie ale czy ona również ma wplyw, nie jestem pewna, ja miałam parkę i były dwuowodniowe i dwukosmowkowe ;)

Totois w Lidlu kobiety w ciąży mają pierszenstwo, tez mnie pani instruowala ;-) bardzo to mile co Cię spotkalo :-)
Co do Lidla... Stoję wczoraj w kasie z pierwszeństwem, na taśmie miałam 6 rzeczy- szybkie zakupy, bo upał okropny i marzyłam już tylko o kanapie;) nagle podchodzi ONA- typowa seniorka i oznajmia mi "JA SE WEJDE PRZED PANIĄ, BO MAM TYLKO 3 RZECZY I SIE SPIESZE". I wiecie co? Nie puściłam jej...powiedziałam, że po to stoje w kasie z pierwszenstwem, zebyszybko zrobic zakupy bo jak widać jestem w ciąży i mi słabo. Dodam, że brzucha nie da się już pomylić z tłuszczykiem ;)
Pozniej pomyslalam, ze w sumie moglam ja puscic...no ale sorrryyyyy, jaką mam pewnosc ze ta sama kobieta za 2 tyg u endokrynologa nie zrówna mnie z ziemią kiedy to ja będę chciała wejsc bez kolejki?
 
Ja z kolei 2 razy stałam w kauflandzie przy kasie z pierwszeństwem i wszyscy udawali, że mnie nie widzą, nie upomnialam się fakt a pewnie dużo osób nie zwraca uwagi przy jakiej kasie stoi..
 
Co do Lidla... Stoję wczoraj w kasie z pierwszeństwem, na taśmie miałam 6 rzeczy- szybkie zakupy, bo upał okropny i marzyłam już tylko o kanapie;) nagle podchodzi ONA- typowa seniorka i oznajmia mi "JA SE WEJDE PRZED PANIĄ, BO MAM TYLKO 3 RZECZY I SIE SPIESZE". I wiecie co? Nie puściłam jej...powiedziałam, że po to stoje w kasie z pierwszenstwem, zebyszybko zrobic zakupy bo jak widać jestem w ciąży i mi słabo. Dodam, że brzucha nie da się już pomylić z tłuszczykiem ;)
Pozniej pomyslalam, ze w sumie moglam ja puscic...no ale sorrryyyyy, jaką mam pewnosc ze ta sama kobieta za 2 tyg u endokrynologa nie zrówna mnie z ziemią kiedy to ja będę chciała wejsc bez kolejki?
Albo że nie zacznie płacić gotówką, do czego starsze panie mają tendencję. Wyliczając KAŻDY grosik osobno. Albo kłócić się z kasjerką o jakąś pozycję na paragonie.
Żebyś jeszcze miała pełen wózek zakupów, ale wpychać się ciężarnej, która ma sześć rzeczy, to czysta bezczelność.
 
Dagaa no coz, powiem tak, też bym nie przepuscila ;-)
Ja ostatnio jak szlam na badania krwi przede mną wszyscy mnie puścili prócz dwóch emerytów, a puścili dlatego że jedna kobieta zaczęła krzyczec "proszę przepuścić ta pania jest w ciąży, proszę prosze do przodu" az mi glupio było. I tak, pchalo się dwóch staruszkow a na pobranie weszlam pierwsza, osobnym wejściem dla kobiet w ciąży ;-). Dobrze się czuje nie oczekuje pierszenstwa ale pchanie i udawanie że sie nie widzi mnie śmieszy. No coz, takie czasy.

Ja ostatnio mam dylematy jak ja ogarne trójkę małych dzieci, no jak ? Teraz mi czasem brak przede wszystkim cierpliwości, a przy trzecim będzie Masakra.
 
reklama
Nie będę tego wrzucać w ciążowych zakupach, bo to dla troszkę starszych dzieci, ale patrzcie, jakie super podróbki zwierząt Duplo są na Aliexpress. Dziś dotarła kolejna paczka, mamy już całe ZOO [emoji28] Młody zachwycony, bo uwielbia zwierzątka, a za całość w promocji dałam niecałe 22 złote. I wyglądają jak oryginały :)

IMG_1923.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1923.JPG
    IMG_1923.JPG
    532,2 KB · Wyświetleń: 338
Do góry