reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Toz Ty aniol jestes jak pierwszy raz [emoji3] ja na poczatku mialam smaki na kebaby i hot-dogi, ale szybko przeszlo, teraz tez przewazaja frytki domowe

Ja kebaba nie jadlam chyba z 2 miesiace, mam totalny odrzut od niego w sumie nawet nie wiem czemu :)

W poniedziałek mam połówkowe to lekarz może powie , bliźniak są dwujajowe [emoji4]

A z wizyty masz jakies foto? ;)

Zazdroszczę Ci.. Ja zawsze marzyłam o bliźniakach :)

Jeszcze wszystko sie moze zdarzyc ;) hehe
 
Ale domowy fastfood to jakby nie fastfood nie? [emoji23]
1533221639786.jpg
 

Załączniki

  • 1533221639786.jpg
    1533221639786.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 334
Ja nigdy nie myślałam że będę mieć blizniaji [emoji849] zdjęcia nie mam bo lekarz mi nie daje ostatnio , dostaje tylko wydruk z wagą i takimi tam pomiarami [emoji846]
 
A ja Wam powiem ze po mnie widac ze w ciazy jestem ale nawet w rossmanie ostatnio byla kolejka i nikt mnie nie poprosił bez kolejki....tak wiec roznie to bywa
Dzisiaj zaszalalam i poszłam na ciuchy i przytargalam cala reklamowke ciuszkow dla niuni za 40zl
 
@Kacprysiowo o wszystko..glownie o prace, nie ma jakiegos konkretnego zawodu, jest po biologii i tak rok tu rok tu troche czasem poszuka i bez pracy tez sie zdarzalo. Ja zawsze pracowalam wiec chociaz mowie ze zawsze we 2 jedziemy z praca wiec i tak bedzie dobrze;) @eevciaa88 ale to jakas praca delegacyjna? Bo go nie ma tak? Ojacie i 3 dzieci ale to mamy na forum niezle mamy:) mojego nie ma 2 tyg ale potem 2 tyg jest. Teraz ma tez projekt blizej i dojezdza godzinke ale tak to jest na drugim koncu Polski
 
reklama
Do góry