reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Ja właśnie obliczyłam, że gdyby coś teges, to dzidzia byłaby z samego początku maja [emoji7][emoji7][emoji7] tak jak marzyłam [emoji7] (coś sobie ubzdurałam, że córkę to fajnie byłoby w maju urodzić)
 
reklama
Jaka piękna kruszynka!
Dzięki :* chociaż już nie taka kruszyna [emoji7] rośnie jak na drożdżach [emoji7]
Urodziła się 2450. Jak nas wypisywali że szpitala w poniedziałek 2 tyg temu miała 2280g, a w piątek ważyła już 2600 :D
Także rośnie dziewucha [emoji7] i końcu nie topi się w ciuszkach w rozmiarze 50 [emoji23]
 
U mnie pik nareszcie i [emoji173]️
Ślijcie różowy pył [emoji6]
Strasznie sie na ten cykl napaliłam [emoji23][emoji23][emoji23]
@martoosia04 to idziemy łeb w łeb i razem będziemy testować [emoji1307]
Ja mam dziś 12dc ale śluz zdecydowanie podpowiada, że owulacja wcześniej się pojawi/ła, myślę, że dziś lub jutro więc mam nadzieję testować blisko was. I też ładnie prosimy o różowy pyłek. Byłoby cudownie urodzić w maju córkę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Tak się zawsze mówi, że „absolutnie żadnego różu” a potem podświadomie dajemy upust wszystkim dotychczasowym body w granacie i z autami i kupujemy i chłoniemy te kwiatki i cekiny [emoji7][emoji7]
No dokładnie [emoji7]
Moja perełka jeśli chodzi o ciuchy :D niby rozmiar 56, ale zanim ubierzemy to jeszcze chwilę minie [emoji23]
IMG_20180720_161405.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180720_161405.jpg
    IMG_20180720_161405.jpg
    75,4 KB · Wyświetleń: 195
Dzięki :* chociaż już nie taka kruszyna [emoji7] rośnie jak na drożdżach [emoji7]
Urodziła się 2450. Jak nas wypisywali że szpitala w poniedziałek 2 tyg temu miała 2280g, a w piątek ważyła już 2600 :D
Także rośnie dziewucha [emoji7] i końcu nie topi się w ciuszkach w rozmiarze 50 [emoji23]
I super! :) Niech rośnie zdrowo! :) Na bank będzie piękna jak mama! :)
 
Ja właśnie obliczyłam, że gdyby coś teges, to dzidzia byłaby z samego początku maja [emoji7][emoji7][emoji7] tak jak marzyłam [emoji7] (coś sobie ubzdurałam, że córkę to fajnie byłoby w maju urodzić)
Fajny miesiąc bo ani na zimno nie rodzisz, ani na upały z brzuchem nie biegasz :)
Mnie się lipiec trzyma [emoji23]. Syn z lipca. Córka miała być z sierpnia, a też jest z lipca, więc pewnie z trzecim też trzeba będzie celowac na lipiec [emoji23]
 
Mojemu m. Marzy się majowe dzieciątko. Ja tam od razu mówię że jeśli byłaby dziewczynka to będzie królował róż, cóż uwielbiam go [emoji23]
 
reklama
Ja mam dziś 12dc ale śluz zdecydowanie podpowiada, że owulacja wcześniej się pojawi/ła, myślę, że dziś lub jutro więc mam nadzieję testować blisko was. I też ładnie prosimy o różowy pyłek. Byłoby cudownie urodzić w maju córkę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Maja jest właśnie ze wczesnej owulacji :D
Trzymamy kciuki :*
I mam nadzieję że czeka nas ogromny wysyp pozytywnych testów ciążowych [emoji173]️
 
Do góry