reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Fakt, nie ta cyfra xD 2015 miało być, słownik mnie poprawił. :D W 2010 nie było możliwości na urodzenie dziecka, nie w gimnazjum. :D
No w gimnazjum to raczej nie [emoji28]
Tak mi się nasunęło czytanie wpisów tych szczęściarek co mają 21-25lat
„Chcesz rozśmieszyć Boga, to powiedz mu jaki masz plan”
Jesteście jeszcze bardzo młode, całe życie przed Wami podejrzewam, że jeszcze wiele razy zmienicie plany ;)
Zwłaszcza jak instynkt macierzyński Was przyciśnie. Sama to teraz przechodzę.
Pozdrawiam ciepło [emoji4][emoji4]
Ja instynkt poczulam dopiero po zobaczeniu dwoch kresek na tescie, nie staralam sie wtedy o dziecko, wcześniej nawet mowilam ze nie chce miec dzieci i to przysłowie swietnie sie u mnie sprawdziło [emoji6] mowilam ze nie chce mieć dzieci a miesiac pozniej już w ciazy bylam [emoji6]
I nie, pozniej mnie nie "przycisnie" [emoji6] bo nie wyobrazam sobie siebie w ciąży później niz 25lat.. dla mnie to jakas taka granica [emoji6] a juz w ogole sobie nie wyobrazam siebie w ciazy po 40rz [emoji6] mam uraz do tego ze matka urodzila mnie mając 42lata i mialam duuuzo starsze rodzeństwo i nie zrobilabym tego swoim dzieciom [emoji6]
Ale jak ktos chce miec dzieci po 30 czy 40 to jego sprawa nie oceniam, kazdy ma swoje zdanie [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
U mnie za dwa tyg. skończę 31. [emoji23] i już czuje sie stara jak na ciąże. Obawiam się, jak to bedzie znów z nocnym wstawaniem, bieganiem za maluchem itp. już sie człowiek coraz wygodniejszy robi.

Zaczynaja mnie cycki swędzieć i sutki [emoji849] Nie jakos mocno ale co jakis czas jednak drapie.

To co ja mam powiedzieć? 34 lata i pierwsza ciąża? [emoji846]
 
Oj dziewczyny, mlode jestescie, nic sie nie przejmujcie! Cale zycie przed Wami :) Ja mam 35 lat a wogole tego nie czuje, normalnie nie wiem kiedy te ostatnie 15 lat minelo ;) takze pogadamy za 15 lat czy wtedy bedziecie takie stare ;) Pierwsza core mialam przed 33 rokiem zycia i jest ok :) troche zaluje ze nie mielismy predzej, ale pozno sie poznalismy plus jeszcze jedna ciaze mielismy nieudana. Zawsze mowilam ze chce urodzic najpozniej w wieku 35 lat, a juz na pewno to sie nie uda i ok, bedzie pozniej albo i sie uda ale nie bedzie wiecej dzieci ... zobaczymy co zycie przyniesie :) i po cichu coraz czesciej powracam do mojego marzenia o 3ce dzieci :D A tym z Was co maja 20kilka lat to zazdroszcze dojrzalosci! Ja w tym wieku to mialam fiu zdzbiu w glowie :)
 
Ja marzyłam o urodzeniu kilkorga dzieci przed 30 i myślę że powinniśmy się zmieścić bo mam jeszcze 2 lata na trzecie dziecko. Instynkt macierzyński włączył mi się jakoś w wieku 23 lat i urodziłam pierwszego auna w wieku 24. Na daną chwilę do pełni szczęścia brakuje nam córki, choć synowie chcą kolejnego brata [emoji23] ą mąż pewien że będzie 3 syn. Pewnie to taka taktyka obronna. Ja marzę bo kto mi zabroni.
 
20180816_152720.jpg


Mój test owu sprzed chwili w 10tc. Ale radzę nie sugerować się testami owu w terminach pozaowulacyjnych. Wtedy wiele czynników może przekłamać wynik. W 5tc też zrobiłam test owu i nie wyszedł. To loteria. Teraz w 10tc pewnie wysoki progesteron przekłamuje wynik.
 

Załączniki

  • 20180816_152720.jpg
    20180816_152720.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 234
reklama
Każdemu może się odmienić, teraz mogę mówić, że chcę zajść max do 24r.ż. a okaże się, że jako 35 latka jednak instynkt będzie wylewał się uszami. :) Tak samo z ilością dzieci, na ten moment max 2 dzieci nam się marzy a może okaże się, że chcemy czwórkę. :) Każdy człowiek układa życie po swojemu. :)
Dokładnie. Ja corke urodziłam mając 18 lat, planowala nie była, ale ukochana przez wszystkich. Jednak od tego czasu zarzekałam się ze ja nigdy wiecej zadnych dzieci miec nie bede, Kaja bedzie jedynaczką i koniec! Aż tu nagle, jak skończylam 24 lata nagle z dnia na dzien poczułam taki instyntk macierzynski, ze sama nie moglan w to uwierzyc! Jednak wtedy rozsądek wziął gore i jeszcze czekaliśmy ze staraniami, bo oboje nie mielismy pewnej sytuacji związanej z pracą. Teraz mając 26 czuję, ze dla mnie to idealny wiek na dziecko. Mój M. ma 33 i juz uwaza, ze jest ciut za stary [emoji14]

A dziewczyny, ktore piszą 20kilku latka komenatarze w stylu "jestescie mlode, macie jeszcze czas"...dla mnie to żal ;) co z tego ze są młode? Co druga tutaj ma jakies problemy zdrowotne utrudniające zajscie w ciąże, nawet te mlodziutkie kobiety nie raz starają sie miesiacami, latami...Wiek o niczym nie świadczy. Nie jedna dwudziestolatka może miec wiekszy problem z zajsciem, niż np 38 latka, ktora zajdzie za pierwszym podejsciem w zdrową ciąże. Wiec jak ja po roku nieudanych prob uslyszalam od lekarza "jest pani mloda, ma pani czas", to zmienilam go szybciej niz zdazyl wypowiedziec to zdanie ;)
 
Do góry