reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja pierwsza ciążę zaczynałam z wagą 52 kg. Zostało mi po ciąży 3 kg więc teraz zaczynam z wagą 55-56kg. W poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążowa więc teraz jestem w zwiększonej grupie ryzyka że też będę ja mieć dlatego dietę napewno będę prowadzić. W poprzedniej przytylam 10 kg zobaczymy jak będzie teraz.
 
reklama
No to ten wątek o odżywianiu na pewno niektórym z nas sie przyda:) dużo razy zaczynałam zdrowe odżywianie bardziej niż jakąś dietę ale zawsze kończy sie któregoś dnia hasłem ' czemu sobie tego odmawiam skoro mi smakuje' no i na tym się kończy, głupia wymowka, wręcz bezpodstawna bo przy zdrowym odrzywianiu można sobie pozwolić na małe co nie co od czasu do czasu ale mi zawsze przy tym małym co nie co odwracalo sie wszystko spowrotem o 360 stopni, mam nadzieje ze czas ciąży będzie teraz jakaś większą motywacja bo przecież chodzi o zdrowie maluszka a kilogramy z ciastek i chipsów w niczym mu nie pomogą
Mam dokładnie takie samo podejście.
Uwielbiam śmieciowe żarcie, ale jeszcze bardziej kocham sałaty, sałatki, sałateczki [emoji6]
 
Wogole Wam powiem że tak mam jakieś tam objawy ciąży np mogłabym spać cały czas oprócz mdłości i sikania jak koń. Ale jakoś chyba tak na 100% w to uwierzę po pierwszej wizycie jak tylko wszystko będzie dobrze
 
No cóż dziewczyny.. Chyba do wizyty nie dotrwam. Brzuch boli coraz bardziej plamię już bardziej krwiście... Jeszcze jestem w domu,poczekam do wieczora i jak będzie się rozkrecac jadę na szpital....
 
Wogole Wam powiem że tak mam jakieś tam objawy ciąży np mogłabym spać cały czas oprócz mdłości i sikania jak koń. Ale jakoś chyba tak na 100% w to uwierzę po pierwszej wizycie jak tylko wszystko będzie dobrze
Jak zobaczysz na ekranie fasolke to napewno juz uwierzysz:)
Mi w pierwszej ciąży dokuczala tylko zgaga wieczorami a w tej od pierwszych tygodni czuje mdłości, zgage, ciągnięcie w dole brzucha przy wstawaniu, bóle głowy, zmęczenie, śpiączka, jedynie wymioty mnie omijają, chyba to prawda ze każda ciąża inna i inaczej może przebiegac
 
Byłam w innym szpitalu.. Tam przynajmniej podeszli ludzko... Serce bije. Dziecko uroslo od czwartku do 9,5mm. Ale kosmowka się odkleja...1,27x0,79 cm takie wymiary. Dostałam duphaston. I jutro mam iść do swojego lekarza... W tym problem ze on przyjmuje tylko w czwartki...
 
reklama
No cóż dziewczyny.. Chyba do wizyty nie dotrwam. Brzuch boli coraz bardziej plamię już bardziej krwiście... Jeszcze jestem w domu,poczekam do wieczora i jak będzie się rozkrecac jadę na szpital....
Jak byłam na Geudniówkach, to jedna dziewczyna miała krwotok na samym początku ciąży. Pojechała na IP i się okazało, że wszystko w porządku. Był i zarodek i biło serduszko. Może jeszcze nie wszystko stracone?
Mimo wszystko trzymaj się.
 
Do góry