reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zauważyłam dość często,ze kobiety woza swoje dzieci w fotelikach,a przecież to bardzo nie zdrowe dla małego kręgosłupa,rozumiem autem ktos podjedzie to wygodniej dopiac fotelik di stelaża,ale mieszkać na miejscu i pol dnia tak jeździć
To prawda Adeline ale nie wszyscy o tym wiedzą a część udaje ze nie wie. W foteliku wygodniej.
 
Mi tez daj pliiiis. Ledwo zyje dzis -.- 4,5h snu i to przerywanego to za mało
Łącze się w bólu. Ja druga noc już tak. No dziś z 5h spałam. Bo jak już ja uspokoiłam ok 23 i zasnela to ja gdzies do 1 jeszcze czuwalam bo sie przebudzala. Potem od 6 tez tryb czuwania....
Ale moja przynajmniej duża to w dzień się sama sobą zajmuje generalnie. I tylko jeść jej trzeba dostarczać. Nie prześpię się co prawda Ale leżę ( choć miałam ambitny plan dokumenty poukladac)...
 
Daje Ciiii!!! [emoji123] [emoji123] [emoji123]
maz w domu?
W domu ale zdechly tak jak ja bo mi pomagał xD
Łącze się w bólu. Ja druga noc już tak. No dziś z 5h spałam. Bo jak już ja uspokoiłam ok 23 i zasnela to ja gdzies do 1 jeszcze czuwalam bo sie przebudzala. Potem od 6 tez tryb czuwania....
Ale moja przynajmniej duża to w dzień się sama sobą zajmuje generalnie. I tylko jeść jej trzeba dostarczać. Nie prześpię się co prawda Ale leżę ( choć miałam ambitny plan dokumenty poukladac)...

Ja od niedzieli tak śpie bo ją już tyle męczy.. organizm mi sie juz na nocne pobudki przy dzidziutku sie przestawi xD
 
Zauważyłam dość często,ze kobiety woza swoje dzieci w fotelikach,a przecież to bardzo nie zdrowe dla małego kręgosłupa,rozumiem autem ktos podjedzie to wygodniej dopiac fotelik di stelaża,ale mieszkać na miejscu i pol dnia tak jeździć
Ja tez jestem anty jesli chodzi o wozenie na spacerach w fotelikach, mi tam dziecko scisniete sie wydaje.
Jeszcze anty jestem tych chodzikom w ktore sie dziecko wklada I na zasadzie odpychania sie porusza. To tylko moja opinia I u nas zakaz kupowania chodzikow babcie I dziadkowie maja.
 
Ja tez jestem anty jesli chodzi o wozenie na spacerach w fotelikach, mi tam dziecko scisniete sie wydaje.
Jeszcze anty jestem tych chodzikom w ktore sie dziecko wklada I na zasadzie odpychania sie porusza. To tylko moja opinia I u nas zakaz kupowania chodzikow babcie I dziadkowie maja.
U mnie nawet nie miałoby miejsca żeby w chodziku chodzić xD
 
reklama
Wiem, ze same polozne roznie podchodza do tematu szkol rodzenia - jedne sa jak najbardziej za, znam tez takie, ktore uwazaja, ze dziewczyny po szkolach rodzenia na porodowkach to problem, bo przychodza ze swoim planem i zyczeniami, a porod to porod i nie da sie tego tak zaplanowac co do kazdnego punktu zawartego w planie i pozniej pojawia sie problem... Jak jest w rzeczywistosci nie wiem - na pewno sie okaze ale mysle, ze szkola rodzenia nie zaszkodzi :)


Plan tak na prawdę jest po to , żeby uspokoić p
Zauważyłam dość często,ze kobiety woza swoje dzieci w fotelikach,a przecież to bardzo nie zdrowe dla małego kręgosłupa,rozumiem autem ktos podjedzie to wygodniej dopiac fotelik di stelaża,ale mieszkać na miejscu i pol dnia tak jeździć


Mam znajomą , która uważała jak Ty , że jest anty foteliki itp , jak można tak wozić , dziecko się męczy kręgosłup . Trzeba wziąć poprawke trafiła z małą tak , że jak kładzie do gondoli to jakby dziecko zabijali a w foteliku mała 3min i spi wiec nie zawsze zależy to od rodzica , bo wozi dziecko w foteliku, dziecko samo wybiera gdzie mu wygodnie .
Dzień dobry,


Dzień dobry,

Dziś dzień bez wizyt? [emoji6]
Zdrówka dla dzieciaczków i sił dla Was na dziś kobietki [emoji6]
Dziś chyba jedyna mam :)
prenatalne i coraz bliżej wizyty i zaczynam się troszkę denerwować ...
 
Do góry