reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej witam wszystkie staraczki jestem tu pierwszy raz mam juz dwoje dzieci ale staram sie o trzecie i łatwo nie będzie chyba
Hej [emoji4]
A opowiedz cos wiecej o sobie ? Ile masz lat? Ile maja twoje szkraby ? Czy mialas jakies problemy zeby zajść w poprzednie ciaze ze teraz mowisz ze nie bedzie łatwo ?
Dlugo sie staracie?
 
reklama
Witam nowe dziewczyny :)

@buterrfly myślę, że dwa lata to dobre ramy czasowe, skończysz studia i będzie w sam raz. Ja dyplom robiłam kiedy moja Julia miała 10mcy i było super.

@lenadja też staram się o trzecie chociaż czasem się zastanawiam co ja wyczyniam :D ile lat mają twoje dzieci?

Zaraz jedziemy na wycieczkę z mamą, piękna ciepła pogoda tylko @ mam dość mocny :dry:
 
reklama
Staram się czekać ale jestem zła i smutna dziewczyna o rok młodsza pękła gumka zaszła moj taki wróg z powodu wcześniejszej wnęki leczyła się jakoś na bezpłodność i tez niechcący zaszła a ja tak chce i nie mogę czemu to jest takie nie sprawiedliwe [emoji174][emoji174][emoji20][emoji20]
 
Do góry