reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry środowy. Ja dziś planowałam podjechać do luxmedu zrobić krew, mocz i tsh ale nici. Mój przedszkolak się rozchorowal. Cała noc nie spalismy. Katar, gardło kaszel. Najlepsze jest to, że już troszkę lepiej po lekach ale on zaczął wymyślać że boli go łokieć, a to plecy, a znowu kolano i mówi że do przedszkola nie będzie chodził bo jest chory i już nigdy nie pójdzie. Nie wiedziałam że z tym przedszkolem będę mieć u niego takie problemy. 2 dni był i chory a do tego nie chce tam chodzić. W nocy widzę jak z nerwów kopie nogami i zaczyna bić nas i siebie bo nie umie poradzić sobie z emocjami[emoji52].
Powodzenia na dzisiejszych wizytach, kciuki zacisniete.
 
reklama
W ogole to witajcie ;-)
Za mną ciezka noc -.-
Tak jak wczoraj corka spala do 8 tak dzis masakra.. niech te zeby juz wyjdą ;p
U nas tez ciężka noc choc Dawid anioł to ja zasnęłam dopiero ok.2.00 ehhh
My tez duzo sie nie nosimy, synek wrecz wszedzie chce sam czy to chodzi z podparciem czy raczkuje czy pelza. Jedynie na pietro wchodząc biore go na rece czy do karmienia wiadomo. Przy córce tez nie uczylam noszenia bo niestety potem kregoslup cierpi. Ale nie czuje sie gorsza z tego powodu a przytulam przewaznie na kolankach [emoji5]
 
Dzień dobry :)
Wczoraj prawie zemdlałam w tramwaju, bo jechało jakieś babsko z toną perfum.... Powodzenia na wizytach :)
Mam dwa pytania : czy puchną Wam dłonie i stopy? Bo u mnie są dni, kiedy masakra..
Ile czasu czekałyście na wyniki Pappa-chodzi mi o samą krew?
Ja dzis oddalam krew na Pappe tylko wyniki od razu ida do osrodka. Powiedziała mi babeczka ze nawet jak w czwartek zrobie to na poniedziałek wyniki na pewno będą wiec chyba dlugo sie nie czeka.
 
My wczoraj patrzylismy wózki i te nowe sa tak sztywne ze dla mnie to dramat. Nie bujaja się na boki.. Nie wiem czy ja mam specjalne wymagania?
Ja mogę polecić baby design lupo. Jest stosunkowo miekki i nie do zdarcia. Idzie pobujac ale to nie wózek na paskach. Tylko pytanie czy design jest dla Ciebie ok. Dla mnie rewelacja. Spacerowka bardzo przestronna a gondola tez spora choc zgrabnie wyglada.
 
Przyznam że wynik mnie zmartwil tymi bakteriami ale może są one bo akurat z rana jak sikalam to nie zdążyłam się przemyć myślałam tylko o tym żeby jak najszybciej się wysilać myślicie że powinnam powtórzyć to badanie?
1536138611368.jpg
 

Załączniki

  • 1536138611368.jpg
    1536138611368.jpg
    701,2 KB · Wyświetleń: 191
Przyznam że wynik mnie zmartwil tymi bakteriami ale może są one bo akurat z rana jak sikalam to nie zdążyłam się przemyć myślałam tylko o tym żeby jak najszybciej się wysilać myślicie że powinnam powtórzyć to badanie? Zobacz załącznik 894860
Nie ma tragedii z tymi bakteriami. Mysle ze pewnie i tak za jakiś czas zleci Ci kolejne.
 
@Ullaa a może poproś panie, żeby chwilę z synem na sali pobyć??? Nawet niech przez tydzień czy dwa chodzi na godzinę, ale z Tobą !!! Dla dziecka to dużo, widzi, że panie rozmawiają z Tobą, Ty wyluzowana [emoji6] my tutaj adaptacje normalnie mamy
 
reklama
Do góry