reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie właśnie pojutrze mija 2 tygodnie od pobrania krwi na NIPT, ale jestem teraz na urlopie u się dogadalam z położna że jak nie będzie dzwonic to znaczy że wszytko jest ok i wyniki omówimy dopiero na wizycie 17 września. Także mam nadzieję że nie dostanę żadnego telefonu od niej...

To pewnie już nie zadzwoni [emoji4] moja położna mówiła ze często kilka dni wcześniej są wyniki. Do mnie maja dzwonić niezależnie od wyników
 
reklama
To pewnie już nie zadzwoni [emoji4] moja położna mówiła ze często kilka dni wcześniej są wyniki. Do mnie maja dzwonić niezależnie od wyników
Oby. Jak zobaczę numer położnej na telefonie to chyba zawału dostanę... Ale idę jeszcze na usg w przyszłym tygodniu tu w Polsce bo chce poznać płeć więc jakby co to od razu może zbadać mnie dokładniej. Oby nie było takiej potrzeby. Jakoś do tej pory o tym nie myślałam ale im bliżej końca tygodnia tym bardziej się stresuje. Tym bardziej po informacji od Jasnej...
 
Bylam u lekarza. Mam pic elektrolity. Jesli dalej bede wymiotowac to jutro do szpitala pod kroplowke bo jestem odwodniona. Ale wydaje mi sie ze obejdzie sie bez tego, bo juz czuje sie troche lepiej. Sprawdzal tetno dzidziusia i wszystko ok[emoji5] 152[emoji5]
Mam skierowanie na usg do szpitala. Beda sprawdzac czy szyjka macicy sie nie skraca. 2 lata temu mialam zabieg, mam wyciety kawalek szyjki, dlatego istnieje ryzyko skracania i rozwarcia
 
Bylam u lekarza. Mam pic elektrolity. Jesli dalej bede wymiotowac to jutro do szpitala pod kroplowke bo jestem odwodniona. Ale wydaje mi sie ze obejdzie sie bez tego, bo juz czuje sie troche lepiej. Sprawdzal tetno dzidziusia i wszystko ok[emoji5] 152[emoji5]
Mam skierowanie na usg do szpitala. Beda sprawdzac czy szyjka macicy sie nie skraca. 2 lata temu mialam zabieg, mam wyciety kawalek szyjki, dlatego istnieje ryzyko skracania i rozwarcia
Tak jak myslalam,ze elektrolity ci da, to odpoczywaj sobie na pewno nawodnisz sie poczujesz poprawe.
 
U mnie od rana zawroty głowy [emoji53] nie wiem co mi sie dzieje z tym wirowaniem, czasem boje sie sama w domu zostac. Ciekawa jestem jak po tej wiekszej dawce euthyroxu sie bede czuc, nienawidze leków [emoji53] blee. Dodatkowo procz dopel herz biorę żelazo co drugi dzien tak lekarz zlecił, ja juz czuje te zaparcia jak sie nasilaja ,az strach [emoji54] trzeba zaczac jakies nasiona wcinac i wszędzie wsypywac.
 
reklama
Do góry