reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mnie cały czas bolą, a objawy ciazy mdlosci i bole piersi tak samo nie swiadcza o tym,ze ciąża rozwija sie prawidłowo jak ich brak, takze nie ma co czytac, na pewno jest dobrze

Taka mam nadzieję! Nie powiem, dokuczały mi te bole ale jak dziś zniknęły, to wolałabym je mieć nadal, bo chociaż bo tym wiedział, że jestem w ciąży! ;)

No nic, przed 10 ide po wyniki i mam nadzieję, że lekarz też mnie uspokoi i powie, że wszystko gra!
 
reklama
Powiem Wam szczerze, ze nie wiem czemu aż tyle czeka ;) myślałam ze taka zasada z tymi tabletkami
@asicazg ale o tej 5 budzisz się niewyspana? Czytałam ze w późnej ciąży tak dzidzia uciska w trakcie spania, ze u niektórych normalne jest drzemanie po kilka godzin cala dobę zamiast cala noc.
@Adeline89 ja tak samo, tylko trochę zgłodnieję juz mie mdłości biorą ;) czuje sie wręcz przymuszana do podjadania :D
Ja juz jadlam i jestem znow głodna, zastanawiam sie czy po wiekszej dawce nie bede miec większy apetyt
 
Ja dziś rano obudziłam się i nie czułam bólu piersi - pierwszy raz od początku ciąży!!!

Był to generalnie jedyny staly objaw ciąży u mnie (w połowie 1 trymestru miałam też problemy z cerą które już na szczęście chyba minęły?)

Zdziwiło mnie to, pomyślałam, że to dlatego, że jutro zaczynam 2 trymestr i pewnie chodzi o to, że niemiłe dolegliwości w tym okresie mogą ustąpić ale oczywiście zaczęłam szperać w necie i naczytałam się głupich rzeczy o tym, z czym negatywnym mogą być związane zaniki objawów ciąży i się przestraszyłam!

Na szczęście mam dziś odbiór badań prenatalnych - wymęczę lekarza, żeby mi powiedział, czy to normalne, czy powinnam się niepokoić... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku ale dla pewności muszę o tym porozmawiać, bo nie da mi to spokoju.
Mi też z dnia na dzień ból piersi ustąpił i panikowałam, ale niestety po kilku tygodniach wrócił właśnie wczoraj...spokojnie [emoji6]
 
Powiem Wam szczerze, ze nie wiem czemu aż tyle czeka ;) myślałam ze taka zasada z tymi tabletkami
@asicazg ale o tej 5 budzisz się niewyspana? Czytałam ze w późnej ciąży tak dzidzia uciska w trakcie spania, ze u niektórych normalne jest drzemanie po kilka godzin cala dobę zamiast cala noc.
@Adeline89 ja tak samo, tylko trochę zgłodnieję juz mie mdłości biorą ;) czuje sie wręcz przymuszana do podjadania :D

No właśnie czuje sie wyspana :) a w dzień godzina 11-12 i padam na godzinę minimum
 
Taka mam nadzieję! Nie powiem, dokuczały mi te bole ale jak dziś zniknęły, to wolałabym je mieć nadal, bo chociaż bo tym wiedział, że jestem w ciąży! ;)

No nic, przed 10 ide po wyniki i mam nadzieję, że lekarz też mnie uspokoi i powie, że wszystko gra!
Ja to mam bóle piersi dzień dwa a później znowu zanikają więc mogą powrócić :D
 
reklama
Byłam właśnie na pobraniu krwi, najgorsze było w nocy nie chodzic siku jezu to było straszne. Jeszcze córka sie obudzila o 6 chciała mleko. A od 7.30 u nas dopiero pobierają. Jeszcze udało mi soe zdrzemnąć ale ta chęć pójścia do wc mnie wykańczała[emoji12]
 
Do góry