reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cholestaza u niemowlaka

Dołączył(a)
4 Sierpień 2016
Postów
13
Witam, u mojego 7tygodniowego synka stwierdzono cholestaze, obecnie przebywamy w szpitalu w celu wykonania pelnej mozliwej diagnostyki co jest tego przyczyna. Dodam że zaczęlo się od zoltaczki fizjologicznej w 2 dobie po urodzeniu, zoltaczka do dnia dzisiejszego nie przeszla, dziecko karmione wyłącznie mm. Stwierzono również podwyzszajaca się bilirubine bezpośrednia w przeciągu tygodnia z 1,7 na 2,5. Wobec tego mam pytanie czy ktoś z forum zmagał się jeszcze z ta podstepna choroba? I jaki byl jej efekt? Narazie czekam na część wyników ale nie ukrywam ze jestem przerazona i załamana, tyle rzeczy już się naczytalam, aż się płakać chce i bardzo się boję o mojego synka:(
 
reklama
Właśnie rzucił mi się w oczy twój post. Mój synuś też miał cholestazę. Informacji w necie jest bardzo malo. Jesli chcesz pogadac to zapraszam na priv. Wymienimy sie telefonami, bo sprawa jest bardzo zlozona.
 
Właśnie rzucił mi się w oczy twój post. Mój synuś też miał cholestazę. Informacji w necie jest bardzo malo. Jesli chcesz pogadac to zapraszam na priv. Wymienimy sie telefonami, bo sprawa jest bardzo zlozona.
Hej, jak się u Was skończyła cholestaza u synka? U mojego jest podejrzenie, ma obecnie 7 tygodni, da się to wyleczyć? Pozdrawiam
 
Witam ,
Urodziłam 08,06,19 w 33 tyg ciąży .Od drugiej doby życia mojego synka utrzymuje się wysoką żółtaczka (11)ostatni wynik po naświetlaniach .Dzisiaj położna poinformowała mnie że stolec synka jest odbarwiony.Czekam do poniedziałku na rozmowę z jego lekarzem prowadzącym. Jednak bardzo się martwię bo naczytałam się trochę czym to grozi .Czy któraś z was może mi coś powiedzieć na temat cholestazy i jak u Was to się skończyło .???
 
reklama
Do góry