reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja siedzę w szpitalu bo mój tż chory i wrócił dziś z pracy jak tylko.do niej pojechał :/ i mnie coś kluje w gardle mam nadzieję, że się nie rozłoże w nowej pracy :( coś polecacie na to żeby się nic nie rozwijało ??
 
Hej Dziewczyny ! Mam pytanko bo tak sobie mysle czy jest sens brac w tym cyklu na wlasna reke ten Castagnus ... mam wizyte u gin 8 pazdz. i to bedzie juz 24-25 dc bodajze... a tak moze bym sobie zbila troche ta prolaktyne a zwiekszyla progesteron...
 
Hej dziewczynki. Dzis pierwszy raz w życiu robiłam test owulacyjmy. Tak wiem, jest negatywny, ale czy to rozlanie przy tej kresce testowej jest normalne? Bo w sumie to jest ujemny czy nieważny przez to rozmycie? Zobacz załącznik 901328
Mam te testy. One się tak rozlewaja ale jak jest owulacja to ta kreska jest bardzo mocna dlatego nie da się jej przeoczyć. Są chyba najlepsze z tych wszystkich z allegro
 
reklama
A ja siedzę w szpitalu bo mój tż chory i wrócił dziś z pracy jak tylko.do niej pojechał :/ i mnie coś kluje w gardle mam nadzieję, że się nie rozłoże w nowej pracy :( coś polecacie na to żeby się nic nie rozwijało ??
Herbata z miodem, lub z cytryna, ja pilam duzo z sokiem malinowym. Bralam rutinoscrorbin, zrobilam nawet syrop z cebuli i u mnie nic sie nie rozwinelo[emoji5]
 
Do góry