reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dziewczyny jestem załamana...Jestem 10 dzień po transferze, dziś robiłam bete...wynik <1,20 ...niski,wiem...Powiedzcie mi czy już mam sie poddac czy jeszcze robic za jakies 2 dni powtórke bety...Lekarz mówił,że jak nie wyjdzie to juz sie poddac, ale czy ten wynik juz przekresla wszystko? Czytałam,ze dziewczynom czasem wzrastała dopiero ok. 14dpt ....Jak z tym jest?

Kolejna smutna wiadomosc dzisiaj :(
Male szanse, ale dla spokoju sumienie nie odstawiaj jeszcze leków i powtorz za dwa dni.
 
Tak bardzo już jestem zmęczona tym staraniem się, tymi niepowodzeniami, to już 6 lat...2 ciąże pozamaciczne, laparotomia, laparoskopia, usunięcie jajowodu. Lekarz uznał,że problem jajowodowy więc jak je ominiemy to wszystko będzie dobrze. Niestety chyba zbyt duzo nadziei dał. Najgorsze jest to,że nie wiadomo dlaczego tak sie dzieje,że nie zaskoczyło... A piszę o poddaniu, bo lekarz tez tak nastawił mnie,że jak beta dzis wyjdzie zła to juz będzie znaczyło,że nic tego...
 
Dzięki za odpowiedź. Jeśli uda mi się teraz oddać materiał do badań i wyjdzie,że zarodek obumarł bo miał wadę,to choćby nie wiem ile te badania kosztowały,to się na nie zdecydujemy przed kolejnym transferem. Przeszłam już 5 strat,a z biochemicznymi 7 i po prostu już wysiadam psychicznie
A badalas u siebie immunologie? Jezeli tyle strat to moze warto sie jej przyjzec?
 
Gosiu , potrzebuje namiary na tą twoja inge z Krakowa , chciała bym najpierw sprawdzić te moje jajowody czy da się je przepchnąć w jakis sposób .
Napisz mi prisze na priv
Dziewczyny i chciałam jeszcze zapytać o te cariotypy tego jeszcze nie robiłam...
Jest szansa uzyskać na to skierowanie od lekarza czy tylko prywatnie monza ?
 
Ja już nie mam zarodków...
To był nasz ostatni...
Wiem kochanie, dlatego zadzwoń i umów się do innej kliniki. Novum warszawa. Ważne że zarodki wogole powstają. Popatrz na dziewczyny na missis adasonia też były w trudnym położeniu a jednak.... spróbuj termin do dr Zamory jest specyficzny ale nie lubi przegrywać. Uszy do góry, walczysz jak widać zaciekle a to napewno przyniesie rezultat.
 
Gosiu , potrzebuje namiary na tą twoja inge z Krakowa , chciała bym najpierw sprawdzić te moje jajowody czy da się je przepchnąć w jakis sposób .
Napisz mi prisze na priv
Dziewczyny i chciałam jeszcze zapytać o te cariotypy tego jeszcze nie robiłam...
Jest szansa uzyskać na to skierowanie od lekarza czy tylko prywatnie monza ?
Olcia kariotypy można zrobić na nfz tylko nie wiem aktualnie gdzie,? Pare lat temu robilam na śląsku. Skierowanie z nfz. Podam ci numer kom do Ingi tylko wyślij do mnie priva.
 
reklama
Gosiu , potrzebuje namiary na tą twoja inge z Krakowa , chciała bym najpierw sprawdzić te moje jajowody czy da się je przepchnąć w jakis sposób .
Napisz mi prisze na priv
Dziewczyny i chciałam jeszcze zapytać o te cariotypy tego jeszcze nie robiłam...
Jest szansa uzyskać na to skierowanie od lekarza czy tylko prywatnie monza ?
Na nfz do poradni genetycznej skierowanie od gina lub lekarza rodzinnego mozna dostac jezeli jest uzalezniony powod i wtedy moga zrobic kariotypy. Tylko to czekanie na terminy w tych placowkach bywa dlugie. Prywatnie bez skierowania przez np testDNA.
 
Do góry