reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć,
@Niezapominajka2018 widziałam, że u Ciebie dobre wieści na wizycie i piękne widoki były. To już teraz z górki. ;) Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. :* Kiedy następna wizyta?
@lafantynka @sunrisea Dziewczyny samych pięknych widoków i dobrych wieści na wizytach. :*
Pochwalcie się później, co u Waszych bąbli słychać. :D

Miłego dnia. :*
 
reklama
Hejo! Zyjemy :) dawno sie nie odzywałam bo zmenilam telefon i zanim zalogowałam ponownie forum i sie ogarnelam minęło trochę czasu! Jak tam Maluchy? Mam ogromne zaległości w czytaniu, znasz już płeć? U nas po polowkowym wszytsko ok! Dziewuchy rosną łeb w łeb, szaleją w brzuchu ale niestety siada mi kręgosłup. Mam okropne bóle w dole, wieczorami czasem już mam dosc... co do wózka to widziałas Baby Jogger City Mini Double Gt? My wybraliśmy właśnie ten :) super się składa, w kazde drzwi wjedzie. Może i kosztuje, ale to już spacerówki wiec starcza na długo :)
Mają być chłopaki. :D Małe rybeczki skaczą już w brzuchu niesamowicie. Też mi kręgosłup siada, od kilku dni mam bóle coś jakby rwa kulszowa ale na szczęście przechodzi. :)
Co do wózka, to muszę zgłębić dokładnie temat, ale podchodzę do tego trochę jak pies do jeża, nie mam totalnie weny a i ceny odstraszają. ;)

Oglądałaś gdzieś na żywo wózki? Muszę się w końcu wybrać do dobrze zaopatrzonego sklepu na macanki. ;) Ty jesteś z Wroca, prawda? Może podpowiesz mi jakiś sklep?

Ten Twój wózek, to całkiem fajny. Oglądałam go w sklepie internetowym ale nie wiedziałam, że można kupić też opcję z gondolami. :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć. Mam pytanie...czy jest tutaj ktoś,komu udało się in vitro,ale po kilku tygodniach doszło do poronienia(powiedzmy 7-10tydz)? Chciałabym wiedzieć,po jakim czasie można podejść do kolejnego transferu w takiej sytuacji...
 
Cześć. Mam pytanie...czy jest tutaj ktoś,komu udało się in vitro,ale po kilku tygodniach doszło do poronienia(powiedzmy 7-10tydz)? Chciałabym wiedzieć,po jakim czasie można podejść do kolejnego transferu w takiej sytuacji...

Moj lekarz prowadzacy w obu przypadkach pozwolil dopiero podchodzic po najwczesniej 3 msc-ach, choc mowil, ze im dluzsza przerwa tym lepsza regeneracja dla organizmu. Zwykly gin stwierdzil, ze powinno byc pol roku przerwy.
 
Moje drogie Panie[emoji4] czy którąś z Was, którą jest w ciąży boryka się z bólami w ledzwiach oraz/ lub bólami jak na miesiączke ale dosyć mocnymi?
Obecnie jestem w 6tc, brzuch jak na okres bolał od początku ale lekko, od wczoraj dużo mocniej i do tego bóle krzyża. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie moja ciekawość i przeglądanie neta co zaskutkowalo niepokojem, bo kilka dziewczyn pisalo, że tak zaczynało się u nich coś złego z ciąża.....
Wychodzi ze mnie wewnętrzna panikara i ciągle o tym myślę.. czy nie przesadzam?
 
Moje drogie Panie[emoji4] czy którąś z Was, którą jest w ciąży boryka się z bólami w ledzwiach oraz/ lub bólami jak na miesiączke ale dosyć mocnymi?
Obecnie jestem w 6tc, brzuch jak na okres bolał od początku ale lekko, od wczoraj dużo mocniej i do tego bóle krzyża. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie moja ciekawość i przeglądanie neta co zaskutkowalo niepokojem, bo kilka dziewczyn pisalo, że tak zaczynało się u nich coś złego z ciąża.....
Wychodzi ze mnie wewnętrzna panikara i ciągle o tym myślę.. czy nie przesadzam?
Ja też jestem w 6 tygodniu ciąży. Pobolewa mnie jeszcze czasem brzuch ale nie jest to mocny ból. Za to wczoraj miałam plamienie, trochę się wystraszyłam ale dziś już prawie nie ma. Każdy ciążę inaczej przechodzi, więc nie stresuj się na zaś. Jeśli masz obawy to po prostu zrób betę i sprawdź przyrost.
 
Kochane moje nie wiem czy do dobre wieści ale z 6 komóreczek zapłodniło się 5 z tego prawidłowo 3 jutro się dowiem ale transfer w sobotę prawdopodobnie tak powiedział embriolog teraz czekam na jutrzejszy telefon i sie boje ... mam nadzieję że już tak zostanie i beda sie dalej rozwijac prawidłowo ale co mnie zdziwiło to że moj lekarz chce podac mi 3 co o tym myślicie doradzcie coś prosze
Pozdrawiam wszystkie was kobitki i zycze miłego dzionka z pozytywnymi wiadomościami
 
reklama
Kochane moje nie wiem czy do dobre wieści ale z 6 komóreczek zapłodniło się 5 z tego prawidłowo 3 jutro się dowiem ale transfer w sobotę prawdopodobnie tak powiedział embriolog teraz czekam na jutrzejszy telefon i sie boje ... mam nadzieję że już tak zostanie i beda sie dalej rozwijac prawidłowo ale co mnie zdziwiło to że moj lekarz chce podac mi 3 co o tym myślicie doradzcie coś prosze
Pozdrawiam wszystkie was kobitki i zycze miłego dzionka z pozytywnymi wiadomościami
Aż trzy? Ja bym się na to nie zgodziła. Czemu chce podać aż tyle zarodków?
 
Do góry