reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie zgodziła bym się, bo za duże ryzyko powikłań. Ja nawet do podawania 2 podchodzę bardzo ostrożnie, bo każda ciąża wielopłodowa jest ciążą wysokiego ryzyka. Jak masz blastki to bym brała po 1.
Jutro bedzie ostateczna rozmowa ale nie zgodze sie 3 dziekuje za rady jesteście wspaniałe
 
Moje drogie Panie[emoji4] czy którąś z Was, którą jest w ciąży boryka się z bólami w ledzwiach oraz/ lub bólami jak na miesiączke ale dosyć mocnymi?
Obecnie jestem w 6tc, brzuch jak na okres bolał od początku ale lekko, od wczoraj dużo mocniej i do tego bóle krzyża. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie moja ciekawość i przeglądanie neta co zaskutkowalo niepokojem, bo kilka dziewczyn pisalo, że tak zaczynało się u nich coś złego z ciąża.....
Wychodzi ze mnie wewnętrzna panikara i ciągle o tym myślę.. czy nie przesadzam?
Ja też jestem w 6tc. Oooo kurcze wreszcie to powiedziałam ❤️ Dzisiaj byłam na usg i powiedziałam jej że mam kłucia. Ona powiedziała że to normalne i zaraz powinnam czuć rozpieranie i ciągnięcie brzucha jak na okres, ale to też jest normalne, gdyż macica będzie się powiększają, więc nie masz się o co martwić.
 
Cześć,
@Niezapominajka2018 widziałam, że u Ciebie dobre wieści na wizycie i piękne widoki były. To już teraz z górki. ;) Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. :* Kiedy następna wizyta?
@lafantynka @sunrisea Dziewczyny samych pięknych widoków i dobrych wieści na wizytach. :*
Pochwalcie się później, co u Waszych bąbli słychać. :D

Miłego dnia. :*
Następna wizyta w klinice za dwa tygodnie, ale we wtorek idę do ginekologa w ENEL med.
 
Kochane moje nie wiem czy do dobre wieści ale z 6 komóreczek zapłodniło się 5 z tego prawidłowo 3 jutro się dowiem ale transfer w sobotę prawdopodobnie tak powiedział embriolog teraz czekam na jutrzejszy telefon i sie boje ... mam nadzieję że już tak zostanie i beda sie dalej rozwijac prawidłowo ale co mnie zdziwiło to że moj lekarz chce podac mi 3 co o tym myślicie doradzcie coś prosze
Pozdrawiam wszystkie was kobitki i zycze miłego dzionka z pozytywnymi wiadomościami
Uważam że wynik super. Jeśli chodzi o podanie 3 zarodków to powiem Ci że ja bym się bała. Ja nawet bałam się 2 zarodków. Ale to powinnaś porozmawiać z lekarzem i mężem.
 
Właśnie nikt mi badań na to nie robił, tylko mam trochę więcej kg. Kazał brać to biorę tylko zastanawiam czy nic to nie zaszkodzi, ze po transferze, a nie wcześniej ??;)
Ahaaa ze bez badan.. Moze masz jakas najmniejsza dawke? Ja robilam krzywa insulinowa i dlatego to biore. No a policystyczne jajniki masz? Mysle ze lekarz wie co robi. :)
 
reklama
Ahaaa ze bez badan.. Moze masz jakas najmniejsza dawke? Ja robilam krzywa insulinowa i dlatego to biore. No a policystyczne jajniki masz? Mysle ze lekarz wie co robi. :)
Z tymi lekarzami to tez. Jeden mówi, ze są drugi, ze życzył by sobie pacjentki z takimi policystycznymi. Mi tylko chodzi, o to żeby nie zaszkodzić. Mam bardzo długa drogę z mega wybojami za sobą. Temu straciłam zaufanie trochę do lekarzy ;)
 
Do góry