reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Melduje sie i ja...ciezko ostatnio pracuje bo tylko niedziele mam wolna a w tygodniu po 12 h w pracy ale staram sie czytac Was Kochane w wolnych chwilach... :)
Mój maz po badaniach i wynik taki ze armia ogromna ale tylko 12 procent idzie w dobrym kierunku a reszta w złym....nie wiem jak interpretowac taki wynik bo jak dla mnie on nie jest zrozumialy....jak moga plemniki isc w zlym kierunku???? cholipa taka stara jestem a kurde nie rozumiem to co one tyłem chodza???? hehehehe lekarz dal kolejne skierowanie ale mamy zrobic badania za 3 miesiace....Rece i cycki opadają....juz nie mam sily sluchac lekarzy...zamowilam mezowi witaminki ja lykam folik i dalej sie staramy....
Czy mogłabyś napisać jakie badania robiliście.U nas 2 ciąże do 9 tygodnia i koniec.Lekarz chce żeby mój partner zrobił badania genetyczne,bo ja dzieci mam.Czy badania płatne,czy jakieś na nfz?
 
reklama
Czy mogłabyś napisać jakie badania robiliście.U nas 2 ciąże do 9 tygodnia i koniec.Lekarz chce żeby mój partner zrobił badania genetyczne,bo ja dzieci mam.Czy badania płatne,czy jakieś na nfz?
Kochana mój mąz miał całą serie badan ale jakich to sie niewiele dowiemy bo mieszkamy w Uk a tutaj nie dadzą wyników tylko mówią co i jak. Jak narazie to jestem załamana bo nawet zadnych leków nie przepisali taką mamy tu służbę zdrowia.....
 
Wydaje mi się, że 5 miesięcy to już bezpieczny czas na podróżowanie .

A propos kolek -od tygodnia Konstancja też ma chyba kolki -- tylko jakieś takie dziwne - nie cały czas ale przy jedzeniu - jęczy, wierci się, odpycha, nie chce jeść , szczególnie przy dokarmianiu mm , ale kilka razy także przy piersi -boję się, ze przez to nie dojada . a po jedzeniu jest w miarę ok , ale chce być cały czas na rękach , a tak jęczy . i zaczęła mieć zaparcia . najgorzej jest w nocy - w zasadzie większość nocy nie ma mowy o spaniu :( Muszę sprawdzić tą suszarkę ;)
Ja mam tak samo czasami , że widzę ze jest głodna - a odpycha mnie i się prezy. I mam dwie opcje - właśnie kOlka ( gdy słyszę gazy) ale też często jest to zwykle zmęczenie. Uspokajam ja wtedy i idę w ustronne miejsce- i dopiero wtedy próbuje jeszcze raz nakarmić. Co do suszarki -"wypróbuj koniecznie ;)
 
Kochana mój mąz miał całą serie badan ale jakich to sie niewiele dowiemy bo mieszkamy w Uk a tutaj nie dadzą wyników tylko mówią co i jak. Jak narazie to jestem załamana bo nawet zadnych leków nie przepisali taką mamy tu służbę zdrowia.....
Dziękuję, że odpisałaś. Trzymaj się. Pozdrawiam
 
Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie, bardzo bym chciała ale strasznie się boję, że DZIECKO może być chore.
Witaj niunio74 wydaje mi się że to niema znaczenia ile sie ma lat ja mam 42 i miesiac temu urodzilam zdrowego chłopczyka a corka moich sąsiadów parę lat temu dziecko z zespołem Downa choc miała 24 lata. Moim zdaniem jesli bardzo pragniesz tego dzidziusia to powinnaś się starać a nie zastanawiać. Trzymam kciuki☺ i pozdrawiam.
 
Witam, skierowała mnie tu wisna, bo mam 41 lat i myślę o kolejnym dziecku, ale pierwszy raz mam jakieś problemy z płodnością, więc pewnie spotkam się ze swoim ginem... Ale czasem mam wątpliwości czy nie próbuję czegoś na siłę, skoro już dzieci mam i lata swoje też i mąż nie podchodzi entuzjastycznie. Nie wiem co robić, jestem zaskoczona, ze mi się tak cykle pozmieniały ostatnio...
 
reklama
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
IMG_20181011_112334_104.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181011_112334_104.jpg
    IMG_20181011_112334_104.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 1 038
Do góry