reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lafantynko dzis przyszedl moj doppler i udalo sie znalezc serduszko, ale latwo nie bylo przeczesywalam kazdy centymetr okolicy lonowej i za pierwszym razem sie udalo po paru minitach, pozniej jak mojemu chcialam pokazac to nie znalazlam, a teraz tez troche sie napocilam zeby znalezc ten dzwiek stukajacego pociagu wiec jakby co to sie nie stresuj bo u mnie latwo nie bylo juz mialam sie poddac. I koniecznie z oliwka bo bez bulo trudniej.
Aaaaa cudnie!!! ❤️ Tak sobie posłuchać maleństwa w domku na kanapie, super!! Mój tez już przyszedł bo mój kochany mąż zamowil już wcześniej i dziś odebrałam od kuriera. Ale teściowa mnie dziś strasznie wymęczyła i nie mam siły się za to zabrac, wsadziłam tylko baterie i sprawdziłam czy działa. Nie mam tez takiego ciśnienia może dlatego ze dziś się naoglądałam maluszka i wiem ze wszystko u niego dobrze❤️ Czekam na męża jak będzie chciał to poprobujemy dziś a jak nie to jutro się za to wezmę. Ale tak właśnie myslam ze nie jest łatwo.. a ja mam taki żel w zestawie, ale czytałam ze jak nie ma żelu to albo woda albo oliwka właśnie.
 
reklama
Aaaaa cudnie!!! [emoji173]️ Tak sobie posłuchać maleństwa w domku na kanapie, super!! Mój tez już przyszedł bo mój kochany mąż zamowil już wcześniej i dziś odebrałam od kuriera. Ale teściowa mnie dziś strasznie wymęczyła i nie mam siły się za to zabrac, wsadziłam tylko baterie i sprawdziłam czy działa. Nie mam tez takiego ciśnienia może dlatego ze dziś się naoglądałam maluszka i wiem ze wszystko u niego dobrze[emoji173]️ Czekam na męża jak będzie chciał to poprobujemy dziś a jak nie to jutro się za to wezmę. Ale tak właśnie myslam ze nie jest łatwo.. a ja mam taki żel w zestawie, ale czytałam ze jak nie ma żelu to albo woda albo oliwka właśnie.

Super, ze juz masz i jesczze raz gratulacje po dzisiejszym usg [emoji173]️[emoji173]️. Z jednej strony dobrze wyprobowac po usg bo wiesz, ze jest wszystko super i sie nie zestresujesz jesli nic jeszcze nie znajdziesz.
 
reklama
Super, ze juz masz i jesczze raz gratulacje po dzisiejszym usg [emoji173]️[emoji173]️. Z jednej strony dobrze wyprobowac po usg bo wiesz, ze jest wszystko super i sie nie zestresujesz jesli nic jeszcze nie znajdziesz.
Dobrze mowisz. To samo pomyślałam. A zapomniałam wcześniej napisać mi lekarz tez każe już schodzić z lekow. Stopniowo. Z encortonu, duphastonu i lutki pod język. Takze jeszcze zostaje mi kilka dni brania i koniec. Troche się cieszę bo ta luteina pod język to strasznie mi po niej niedobrze ale z drugiej strony troszkę się niepokoje..
 
Do góry