reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak mam normalnie. Ja co prawda jestem. Na dawce 100 I dwa razy w tyg 125 I od długiego czasu nie przekroczyło mi 2. A ile wynoszą twoje przeciwciala anty tpo?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@smerfik88 juz Chwile bo w maju,ale jak mu powiedziałam przed usg, ze mam złe przeczucie bo cały czas plamie to mi powiedział, ze często tak się zdarza po resekcji przegrody... wczoraj było różowo, dzisiaj jest brązowo i tak w kółko... :( ale jak mówisz kochana, ze u Ciebie aż 1,5 ms się wchłaniał to ehh... oby tylko dzidziuś żył...
@Marthi moja kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie jutro!!
emoji8.png
będzie wszystko dobrze, zobaczysz! @plastulinka trzymam kciuki za betę :) @anna_kat @Oczekujaca123 co u Was dzisiaj??
U mnie dzis czysto, plecy nie bola. Brzuch tak ciagnie w dol, az do pochwy.. dziwne uczucie ;/ tzn rano nic nie bolalo ale teraz od jakiejs godziny pobolewa.

Jak Ty sie czujesz ?;*
 
Czesc Dziewczyny niedziela zaczęła sie nie zbyd pozytywnie rano zauważyłam leków kwfawienie dzisiaj żaden polski lekarz nie przyjmuje do szpitala nie ma po co jechac nic nie pomogą przerabiałam to kilkakrotnie. Biorę Luteinę do pochwowa myślicie powinnam jeszcze wziosc Duphaston mam w domu bardzo was prosze o pomoc zawsze cos kolejna wizyte mam dopiero 30 paź leżę i odpoczywam nie wiem co robic ???
Bunia10 krwawienie czy tylko plamienie ? Jaki kolor? U mnie tez nieciekawie... wczoraj sluz z krwia dzis niby czysto ale bol brzucha jest. Wizyta tez 30... i to pierwsza dopiero bo ja dopiero 27dc dzis..
Trzymam kciiki ;*
 
Bunia10 krwawienie czy tylko plamienie ? Jaki kolor? U mnie tez nieciekawie... wczoraj sluz z krwia dzis niby czysto ale bol brzucha jest. Wizyta tez 30... i to pierwsza dopiero bo ja dopiero 27dc dzis..
Trzymam kciiki ;*
U mnie blado czerwony kolor sama nie wiem . Moze jutro ogarnę jakies USG a tobie życzę powodzenia i trzymam kciuki ✊✊a nie jest to implantacja zarodka u Ciebie ???trzymaj sie
 
reklama
Do góry