reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie ciut senny dziś dzień. Ale pogoda też dziwna. Ciut kłuje dziś podbrzusze. Ból jak na @ jest od czasu do czasu. Cycki nadal bolące ale ciut mniej niż kilka dni temu.
 
Witam Was serecznie, po krótce obleciałam post i mam nadzieję, że przyjmiecie i mnie do grupy staraczek :)

Opisze krótko jak to z nami jest:
w grudniu @ spozniała się 18dni, pierwszy test pozyyywny cała uśmiechnięta mimo że nie staraliśmy się o dziecko. Nastepny test i kolejne - negatywne. Znalazłam nowego lekarza i co się okazało? Niedoczynność tarczycy.. zaczęłam brac leki i wszystko w normie w lipcu. Od czasu tamtego rozczarowania przestalismy sie zabezpieczać aleabez napinki, bo ślub zaplanowany na sierpień, od ślubu czyli dwa cykle juz można powiedzieć o staraniu się.. Niestety przyszły nieregularne @ i od 29.10 zaczynam leczenie duphastonem i jeżeli w tym cyklu się nie udało to wprowadzamy CLO.. chętnie będę czekać z Wami na upragnione dwie kreski i u niektorych szczesliwe rozwiązania :)
 
Witam Was serecznie, po krótce obleciałam post i mam nadzieję, że przyjmiecie i mnie do grupy staraczek :)

Opisze krótko jak to z nami jest:
w grudniu @ spozniała się 18dni, pierwszy test pozyyywny cała uśmiechnięta mimo że nie staraliśmy się o dziecko. Nastepny test i kolejne - negatywne. Znalazłam nowego lekarza i co się okazało? Niedoczynność tarczycy.. zaczęłam brac leki i wszystko w normie w lipcu. Od czasu tamtego rozczarowania przestalismy sie zabezpieczać aleabez napinki, bo ślub zaplanowany na sierpień, od ślubu czyli dwa cykle juz można powiedzieć o staraniu się.. Niestety przyszły nieregularne @ i od 29.10 zaczynam leczenie duphastonem i jeżeli w tym cyklu się nie udało to wprowadzamy CLO.. chętnie będę czekać z Wami na upragnione dwie kreski i u niektorych szczesliwe rozwiązania :)
Witamy :)
Rozgosc się [emoji16]


U nas nudna niedziela, byliśmy na spacerze, krótkim dość... Bo jakoś tak zimno mi się wydawalo [emoji12] brrr
 
Jak niedziela?Zrobilam krem z dyni z mlekiem kokosowym ,pycha!pierwszy raz zrobilam i mega sukces,za tydzien znowu zrobie:)
O, z mlekiem kokosowym nigdy nie robiłam. Musze spróbować [emoji5]

Witam Was serecznie, po krótce obleciałam post i mam nadzieję, że przyjmiecie i mnie do grupy staraczek :)

Opisze krótko jak to z nami jest:
w grudniu @ spozniała się 18dni, pierwszy test pozyyywny cała uśmiechnięta mimo że nie staraliśmy się o dziecko. Nastepny test i kolejne - negatywne. Znalazłam nowego lekarza i co się okazało? Niedoczynność tarczycy.. zaczęłam brac leki i wszystko w normie w lipcu. Od czasu tamtego rozczarowania przestalismy sie zabezpieczać aleabez napinki, bo ślub zaplanowany na sierpień, od ślubu czyli dwa cykle juz można powiedzieć o staraniu się.. Niestety przyszły nieregularne @ i od 29.10 zaczynam leczenie duphastonem i jeżeli w tym cyklu się nie udało to wprowadzamy CLO.. chętnie będę czekać z Wami na upragnione dwie kreski i u niektorych szczesliwe rozwiązania :)
Witaj [emoji5]
To świetnie, że tak szybko zostałaś zdiagnozowana i działasz dość konkretnie. Trzymam kciuki, byś jak najszybciej zobaczyła upragnione II, a tymczasem rozgość się [emoji5]
 
Jak niedziela?Zrobilam krem z dyni z mlekiem kokosowym ,pycha!pierwszy raz zrobilam i mega sukces,za tydzien znowu zrobie:)
Mniam :) Moj maz, pasjonat gotowania, robil taki krem kilka miesiecy temu i taaak, mozna sie tym zajadac :)

A kolejny jego niedawny hicior: puree ziemniaczane z serem i brokulem :)

Teraz sezon na dynie, to trzeba korzystac - pokrojona na frytki dynia pizmowa, upieczona w piekarniku smakuje jak batat - my uwielbiamy :)
 
Witam Was serecznie, po krótce obleciałam post i mam nadzieję, że przyjmiecie i mnie do grupy staraczek :)

Opisze krótko jak to z nami jest:
w grudniu @ spozniała się 18dni, pierwszy test pozyyywny cała uśmiechnięta mimo że nie staraliśmy się o dziecko. Nastepny test i kolejne - negatywne. Znalazłam nowego lekarza i co się okazało? Niedoczynność tarczycy.. zaczęłam brac leki i wszystko w normie w lipcu. Od czasu tamtego rozczarowania przestalismy sie zabezpieczać aleabez napinki, bo ślub zaplanowany na sierpień, od ślubu czyli dwa cykle juz można powiedzieć o staraniu się.. Niestety przyszły nieregularne @ i od 29.10 zaczynam leczenie duphastonem i jeżeli w tym cyklu się nie udało to wprowadzamy CLO.. chętnie będę czekać z Wami na upragnione dwie kreski i u niektorych szczesliwe rozwiązania :)
Witamy witamy:) ja tez od 2cykli duphaston biorę, nastepny bedzie bez dupka bo będę badac progesteron 21dc. Obecnie czekam na @ jeszcze 5dni...
 
Mniam :) Moj maz, pasjonat gotowania, robil taki krem kilka miesiecy temu i taaak, mozna sie tym zajadac :)

A kolejny jego niedawny hicior: puree ziemniaczane z serem i brokulem :)

Teraz sezon na dynie, to trzeba korzystac - pokrojona na frytki dynia pizmowa, upieczona w piekarniku smakuje jak batat - my uwielbiamy :)
Uu ciekawy pomysl,ja nigdy dyni nie jadlam poza pestkami,bo nie lubie tego zapachu ale zupa z mlekiem kokosowym i curry mnie powalila.w nastepnym tygodniu mysle o tajskiej z kurczaka z makaronem sojowym i tez z mlekiem kokosowym.
 
Troche sie dziewczyny zmartwilam dzis:(nie mam tu dostepnych lekarzy,w sumie jedyna wiedza medyczna jakakolwiek jestescie wy ze swoim doswiadczeniem.Otoz pierwszy raz w zyciu mam jakies dziwne plamienia,bardzo lekko brazowawe.Zaczelo sie wczoraj i nie ze caly czas ale sluz jest leciuchno zabarwiony...mniej by mnie to stresowalo gdyby nie fakt ze do okresu od dzis mam jeszcze 8 dni!!!!czyzby okres szybciej sie wybieral do mnie?w zeszlym miesiacu mialam w dzien okresu tez plamienia i trwaly 5 dni i 5 dnia mega okres(okresy regularne,w sierpniu progresteron 21).moje cialo zwariowalo chlip chlip;(mial ktos tak?
 
reklama
Troche sie dziewczyny zmartwilam dzis:(nie mam tu dostepnych lekarzy,w sumie jedyna wiedza medyczna jakakolwiek jestescie wy ze swoim doswiadczeniem.Otoz pierwszy raz w zyciu mam jakies dziwne plamienia,bardzo lekko brazowawe.Zaczelo sie wczoraj i nie ze caly czas ale sluz jest leciuchno zabarwiony...mniej by mnie to stresowalo gdyby nie fakt ze do okresu od dzis mam jeszcze 8 dni!!!!czyzby okres szybciej sie wybieral do mnie?w zeszlym miesiacu mialam w dzien okresu tez plamienia i trwaly 5 dni i 5 dnia mega okres(okresy regularne,w sierpniu progresteron 21).moje cialo zwariowalo chlip chlip;(mial ktos tak?
A prolaktyne badalas?
 
Do góry