reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witam Was serecznie, po krótce obleciałam post i mam nadzieję, że przyjmiecie i mnie do grupy staraczek :)

Opisze krótko jak to z nami jest:
w grudniu @ spozniała się 18dni, pierwszy test pozyyywny cała uśmiechnięta mimo że nie staraliśmy się o dziecko. Nastepny test i kolejne - negatywne. Znalazłam nowego lekarza i co się okazało? Niedoczynność tarczycy.. zaczęłam brac leki i wszystko w normie w lipcu. Od czasu tamtego rozczarowania przestalismy sie zabezpieczać aleabez napinki, bo ślub zaplanowany na sierpień, od ślubu czyli dwa cykle juz można powiedzieć o staraniu się.. Niestety przyszły nieregularne @ i od 29.10 zaczynam leczenie duphastonem i jeżeli w tym cyklu się nie udało to wprowadzamy CLO.. chętnie będę czekać z Wami na upragnione dwie kreski i u niektorych szczesliwe rozwiązania :)
No cześć [emoji4]

W końcu wróciłam od rodzinki i mogę czytać na bieżąco forum [emoji8] [emoji8]
 
Dziewczyny, bardzo przeżywam. W terminie miesiączki miałam lekkie skurcze brzucha i plamienie pierwszego dnia, a potem dosłownie kapnęło coś na bieliznę w kolejnych dniach. Teraz jestem po terminie @ i wszystko ustało. Nie czuję nic, zadnych objawów. Przez dwa dni cycuchy mnie bardzo bolały, teraz cisza. Boże , stresuje się, że nic z tego nie będzie ;( ;( ;( Chyba miałabym za dużo szczęścia w życiu, gdyby się udało. Jutro dzwonię do gina i zobaczymy kiedy zaproponuje wizytę. Chciałabym iść już jutro albo w środę, ale to tak wcześnie. Mam mętlik w głowie. Jeszcze ząb mnie boli :(
 
strse tez nie pomaga wydziela sie kortyzol wtedy a to zle wplywa na ciaze.zadzwon do ginekologa jutro umow sie jak najszybciej dla wlasnego spokoju,to bardzo mloda ciaza nie musza byc jeszcze objawy,duzo kobiet jeszcze by nawet nie wiedzialo ze jest jakby nie planowaly
 
Czy wy macie tak ze w kazdym cyklu czujecie kucie jajnikow na owulacje?
Ja tak miałam jak miałam torbiel na jajniku.ale wtedy to był okropny ból :( taki wręcz niepozwalający na dobre samopoczucie :/ teraz co któryś cykl mam taki, że czuje kłucie podczas owulacji
Dziewczyny kochane, nie nadrobię was już dzisiaj [emoji14]
Za to mam dobre wieści: piękne serducho, 1,1cm dzidzi i równo 7tc :) [emoji173]️
Normalnie kamień z serca!

Teraz trzymam kciuki za testujące :D
Gratuluję serduszka :)
 
U mnie nadal od czasu do czasu bóle jak na @. Cycki takie obolałe ale ból zelżał, też dla swojego dobra nie chcę się nastawiać. Ale nie oszukuję się, że te wszystkie nasilone w tym cyklu objawy dają mi znów dużą nadzieję.
 
reklama
Dziewczyny, bardzo przeżywam. W terminie miesiączki miałam lekkie skurcze brzucha i plamienie pierwszego dnia, a potem dosłownie kapnęło coś na bieliznę w kolejnych dniach. Teraz jestem po terminie @ i wszystko ustało. Nie czuję nic, zadnych objawów. Przez dwa dni cycuchy mnie bardzo bolały, teraz cisza. Boże , stresuje się, że nic z tego nie będzie ;( ;( ;( Chyba miałabym za dużo szczęścia w życiu, gdyby się udało. Jutro dzwonię do gina i zobaczymy kiedy zaproponuje wizytę. Chciałabym iść już jutro albo w środę, ale to tak wcześnie. Mam mętlik w głowie. Jeszcze ząb mnie boli :(
Nie stresuj się. Ja dzień po zrobieniu testu zaczęłam plamic, wzięłam duphaston i za 2 dni przeszło. Wczoraj też przestały mnie tak bardzo boleć cycki a dziś są jak dwa granaty i też już wczoraj sialam panikę. Także nie ma się co nakręcać niepotrzebnie [emoji5] ( i kto to mówi). Ja w grudniu straciłam ciążę i jestem strasznie przewrazliwiona. Trzeba być dobrej myśli
 
Do góry