reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Witam :) długo się nie odzywałam ale przy 6 miesięcznej córce to na wieczór padam, w piątek byłam na wizycie dzidzia jest całą i zdrowa a tak się bałam bo nie mam ani mdłości ani nic więc myślę że to będzie synek bo w ciąża z córka była wiele gorsza :)
Mam pytanie czy wszyscy u was już wiedzą o ciąży? :)
A co do spania to moja córka jak miała 3 miesiące to przesypiala noce ale nie dawno jej sie zmieniło [emoji849]
Pozdrawiam życzę miłego dnia
 
reklama
Trzymajcie kciuki bo jestem na krzywej cukrowej. Jak na razie drineczek wszedl bez problemu. Ciekawe czy nie wyjdzie ta sama strona co wszedl :p
 
Już jestem po rozmowie z pracodawcą :D Było lepiej niż się spodziewałam, pogratulowali i powiedzieli, że będą mi we wszystkim pomagać żebym się nie przemęczała. Oczywiście zapewnili że będą na mnie czekać po macierzyńskim. Zobaczymy :tak: Ciesze się że mam to z głowy.
 
Ja na szczęście na razie też jakoś nie mam problemów z toaletą, ale to pewnie dlatego że tego pilnuje. A dodatkowa porcja żelaza mi w tym sama nie pomoże. Wręcz przeciwnie.

Just ja już się przyzwyczaiłam. Nikos czasami po 1h snu potrafi płakać i przychodzi do mnie. Ale dziś w nocy położyłam się na chwilę u niego i spał może pół nocy [emoji38] Wiktor przychodził do wakacji więc miał nie całe 4 lata jak zaczął spać cała noc u siebie. Jeszcze trochę haha

Ania199 u mnie nikt nie wie. Wczoraj dałam słuchać starszemu synowi serduszka. Cieszył się. Mówię im że będą mieli brata bo wtedy się cieszą. Gorzej jak będzie siostra, będę musiała zmienić taktykę [emoji16] a w rodzinie powiem na święta. Miałam plan wysłać pudełka ze zdjęciami usg, ale jednak będziemy mieli okazję po2iedziec osobiście w święta bo jedziemy do Polski.

AgaMy nimi super [emoji6]
 
Ale mam dzisiaj lenia, nic mi się nie chce, a w domu bałagan, ja sama jeszcze w piżamie, muszę się zmobilizować i cokolwiek zrobić, choćby w ratach.
 
Już jestem po rozmowie z pracodawcą :D Było lepiej niż się spodziewałam, pogratulowali i powiedzieli, że będą mi we wszystkim pomagać żebym się nie przemęczała. Oczywiście zapewnili że będą na mnie czekać po macierzyńskim. Zobaczymy :tak: Ciesze się że mam to z głowy.
No to super, już się nie musisz denerwować, miło, że tak sympatycznie to przyjęli
 
Trzymajcie kciuki bo jestem na krzywej cukrowej. Jak na razie drineczek wszedl bez problemu. Ciekawe czy nie wyjdzie ta sama strona co wszedl :p
trzymam, daj znać jak było, ja pamiętam że po godzinie na chwilę zrobiło mi się słabo, czarno przed oczami, pot na całym ciele, drżenie rąk, trwało to może 5 minut, a później już ok, wynik też był dobry
 
reklama
Do góry