reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
Witam :) Chciałam prosić Was o poradę jestem w pierwszej ciąży jednak mam problem z wybraniem dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży chce aby to była kobieta w Lublinie. Znalazłam kilku polecanych lekarzy dr Kwaśniewską, dr Semczuk-Sikorę, dr Połuszejko-Kamińską, dr Stupak, dr Wawrzycką, dr Proll. Proszę o Waszą opinie
 
Witam :) Chciałam prosić Was o poradę jestem w pierwszej ciąży jednak mam problem z wybraniem dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży chce aby to była kobieta w Lublinie. Znalazłam kilku polecanych lekarzy dr Kwaśniewską, dr Semczuk-Sikorę, dr Połuszejko-Kamińską, dr Stupak, dr Wawrzycką, dr Proll. Proszę o Waszą opinie
Do Dr Proll chodziłam kiedyś ale nie do końca mi odpowiadała.
Wymyślała jakieś schorzenia jakich nie miałam. Przepisywała dużo leków. Miałam wrażenie, że chciała tylko żebym do jiej częściej przychodziła na wizyty prywatne.
Mojej siostrze przez lata nie powiedziała, że ma policystyczne jajniki a przecież aż niemożliwe żeby tego.na usg nie widziała.
Jak w prowadzeniu ciąży-nie wiem bo w porę innego gina znalazłam :)
 
dr Proll ma dużo dobrych opinii ale i co do niej miałam wątpliwości czy ją wybrać, ale jednak poszłam do innego ginekologa. Jak narazie byłam na pierwszej wizycie u niej ale wydaje się być spoko lekarzem podczas usg wszystko mi mówiła co się dzieję z moją dzidzią :) niezapeszając jak narazie jestem z niej zadowolona
 
Cześć dziewczyny, potrzebuję dobrego dermatologa w Lublinie dla mojej rocznej córki. Czy możecie kogoś polecic? mam złe doświadczenia, chciałabym trafić na lekarza, który idzie z duchem czasu, a nie jego wiedza i rozwój zawodowy zakończył się 30lat temu :)
 
Do góry