reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krążki nuvaring a ciąża

dominika95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
30
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej pomocy... Otóż od prawie roku stosuję krążki antykoncepcyjne ale wraz z mężem zdecydowaliśmy się na drugiego potomka. powinnam wyjąć krążek 1 listopada, jeśli zrobię to szybciej to czy szybciej nastanie krwawienie i owulacja także? Przyznam że bardzo się cieszę i chciałabym zajść w ciąże jak najszybciej bo czekałam na decyzję mojego męża, w końcu zaskoczył mnie i powiedział że chce postarać się o dziecko. Zanim pójdę do lekarza skonsultować wszysyko chciałam dowiedzieć się co nie co. Może któraś z Was zaszła w ciąże po odstawieniu krążków i możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Dzięki!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej pomocy... Otóż od prawie roku stosuję krążki antykoncepcyjne ale wraz z mężem zdecydowaliśmy się na drugiego potomka. powinnam wyjąć krążek 1 listopada, jeśli zrobię to szybciej to czy szybciej nastanie krwawienie i owulacja także? Przyznam że bardzo się cieszę i chciałabym zajść w ciąże jak najszybciej bo czekałam na decyzję mojego męża, w końcu zaskoczył mnie i powiedział że chce postarać się o dziecko. Zanim pójdę do lekarza skonsultować wszysyko chciałam dowiedzieć się co nie co. Może któraś z Was zaszła w ciąże po odstawieniu krążków i możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Dzięki!
Hej. Ja stosowalam krążki Nuvaring przez trzy lata. Jak dla mnie najlepsza antykoncepcja. Mało inwazyjne dla oraganizmu,ale to dalej hormony.
Żeby nie zaburzac cyklu wyjmij krążek w ustalonym terminie i poczekaj na krwawienie z odstawienia. Według mnie możecie zacząć się starać już od pierwszego cyklu po odstawieniu. Zresztą poczytaj ulotkę tam jest wszystko dokładnie opisane.
Ja zaszlam w ciążę w trzecim cyklu po odstawieniu,ale to kwestia bardzo inywidualna.
Życzę przyjemnych i udanych staran;)
 
Słuchajcie, a wiecie może czym różnią się te krążki od tych PolaRing - bo na korzyść tych mocno przemawia cena :)
 
Do góry