reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Również urodziłam synka w lipcu. Chciałabym zasięgnąć rady. Może wy pomożecie. Karmie piersią. Od czasu do czasu chciałabym wyjść ze starsza corka gdzies ale mam problem gdyż moje dziecko nie chce za żadne skarby butelki. Płacze przy tym strasznie... Jakich butelek używacie? Ja używam tomme tippee (corka zalapala bez problemu). Pozdrawiam
moj jak nie moglam karmic z kazdej pil, teraz tez nie chce ... sama probujesz karmic ? bo moze czuje mleko i nie rozumie dlaczego ma pic z butelki skoro piers obok ...
butelki mam z aventu i chicco ....
 
reklama
Zazwyczaj to mąż probuje karmić. Któregoś dnia siostra próbowała ale też nie chcial. Ja osobiście próbowałam i kilka razy zjadl ale strasznie się przy tym nameczylam... Tak jak piszesz czuje piers.
 
Zazwyczaj to mąż probuje karmić. Któregoś dnia siostra próbowała ale też nie chcial. Ja osobiście próbowałam i kilka razy zjadl ale strasznie się przy tym nameczylam... Tak jak piszesz czuje piers.
moze w chwili glodu i bez mamy zje ?
jesli nie to pozostaje czekac na rozszerzenie diety :)
 
Zazwyczaj to mąż probuje karmić. Któregoś dnia siostra próbowała ale też nie chcial. Ja osobiście próbowałam i kilka razy zjadl ale strasznie się przy tym nameczylam... Tak jak piszesz czuje piers.
W butelach lovi zatyczke można uzyc jako kubek do picia dla niemowlaków. Moze tak sprobuj
 
Odnośnie wózków to ja dużo jeżdżę auten i wtedy małego wkładam do fotelika i niestety większość w tym przebywa bo jak jedziemy to zasypia więc go nie przekładam tylko woze stelaż. W gondoli chciał leżeć jak był dużo mniejszy teraz pomału wyrasta ale jak mogę na upartego wkładam go do gondoli, nie wiem jak długo jeszcze będzie to tolerowal ale ogólnie wolę jak śpi w gondoli, jak było cieplutko gdzie większa część dnia spędzał na dworze to tylko w głębokim A teraz to byle pospacerować przed odebraniem starszego ze szkoły :/ A u Was jak wozicie jeszcze dzieci w gondoli?
 
Słuchajcie ostatnio uważnie obserwuje małego i niepokoi mnie że często gdy leży na plecach macha bardzo intensywnie rączkami i nóżkami do tego robi miny tak jakby tak mocno macha że nad tym nie panuje i robi albo dziubek przy tym albo wypycha język. Czasami właśnie ma takie nieskoordynowane ruchy że mnie to trochę przeraża. Kiedy jest spokojny i sobie gada albo bawi jest ok A jak się czymś denerwuje to w ten sposób. Poczytałam w necie i jestem zalamana.
 
Hej. Trochę zabawy na dzisiaj [emoji16]
Znalezione na Fejsie. Co Wam wyszło?
U mnie policja i spa [emoji23]
Miłego dnia!
PSX_20181113_082235.jpg
 

Załączniki

  • PSX_20181113_082235.jpg
    PSX_20181113_082235.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 490
U nas jeszcze gondola. Ale @wronka nie wolisz takiej spacerówki kupić jak ma arona od 0.? Dużo lzejsza będzie. Mój w domu czasem leży w spacerówce ale na specery gondola jeździmy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli chodzi o butelki...u nas był ten sam problem... w końcu udało się znaleźć smoczek do butelki który w miarę toleruje mamy butelki chicco i do tego lateksowe smoczki(żółte) sa miękkie i w miarę przypominają sutek w akcie desperacji kupiłam też butelke mimijumi, która przypomina pierś niestety mojej córce nie przypomina
 
Do góry