reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Witam. Moje cykle wynoszą 28-29 dni. Dzisiaj jest już 33 dzień cyklu, a nadal nie dostałam miesiączki. Zawsze mam regularne cykle, więc to trochę dziwne. Stosunek niezabezpieczony odbył się 11 dni temu. Dzisiaj zrobiłam betę i wynik to >1,20. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?
 
Dzień dobry mam pytanie. Zawsze miałam reguralny okres i w trakcie owulacji odczuwalam klucie w jajniku, potem zawsze 14 dni później był okres. Przed okresem bolesnosc piersi. W tym miesiącu odczulam symptomy jakby owulacji tydzień przed czasem. Teraz jestem w 24 dzień cyklu i bolą mnie piersi, mam popołudniami nudności i jestem bardzo zmęczona. Mam dosyć długi cykl więc bolesnosc piersi zaczęła się już w okresie domnimanych dni plodnych, a zazwyczaj miała miejsce na dwa dni przed okresem. Czy może to być ciaza? Wypadałoby że zapłodnienie miało miejsce w czasie teoretycznych dni bezplodnych, bo już w dni płodne odczuwalam dolegliwości. Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Czy któraś tak miała? Czy test będzie miarodajny już dziś czy lepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki, czyli za 11 dni? Dodam że nigdy wcześniej takiej sytuacji nie było i jestem podekscytowana. Pozdrawiam.
 
reklama
Witam ;-)
Jestem kilka dni przed terminem planowanej miesiączki. Od kilku dni jednak dokucza mi uciążliwy ból piersi i taki "skurczowy" ból podbrzusza. Nigdy nie miałam takich objawów, więc jak to ja, dla pewności zrobiłam test ciążowy, bo z chłopakiem raczej się nie zabezpieczamy (bo w sumie cieszylibyśmy się z maluszka). Na pierwszym teście kreseczka była słabo widoczna (ku mojemu zdziwieniu, bo już trochę tych testów robiłam w życiu, żeby się nie zamartwiać, gdy okres mi się spóźniał, czy coś i podchodziłam do tego z dystansem). Zrobiłam więc drugi, na którym druga kreska była troszeczkę grubsza.
Jak duże prawdopodobieństwo jest, że to nie pomyłka?
Przesyłam zdjęcie ;-)Zobacz załącznik 794573
Gratuluję
 
Do góry