reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek na wieś. Pomocy?:)

adzwojcik

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2018
Postów
84
Wiem, ze tematów wózków od groma... ale potrzebuję konkretnej rady od osób które mieszkają na wsi, gdzie nie ma łatwego terenu w tym zadnych chodniczkow itd.. samo błoto :) Nie wiem juz na co mam patrzeć, czego szukac... nie potrzebuje chyba lekkości bo i tak bedzie wozek stal na parterze w domu... mozecie mi cos doradzic? Interesuje mnie opcja 2w1 :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Potrzebujesz gondoli też, czy tylko spacerówkę?
W kwestii gondoli nie doradzę, ale jako spacerówkę swietnie spisują się wózki sportowe - mają wielkie pompowane koła, amortyzację itd, a dla niemowląt hamaczek - mam akurat Croozer 3w1, tzn wózek i przyczepkę rowerową (da się w przyzwoitej cenie kupić używany na olx, i potem sprzedać w porównywalnej cenie [emoji6])

Generalnie - wielkie koła, im większe tym lepsze, i ogólnie wózki biegowe, trailowe itd, albo właśnie wózek plus przyczepka w jednym, przyda się za jakiś czas [emoji6]

A na krótkie spacery z maleństwem jak jest wyjątkowe błoto to.... Chusta....
 
Potrzebujesz gondoli też, czy tylko spacerówkę?
W kwestii gondoli nie doradzę, ale jako spacerówkę swietnie spisują się wózki sportowe - mają wielkie pompowane koła, amortyzację itd, a dla niemowląt hamaczek - mam akurat Croozer 3w1, tzn wózek i przyczepkę rowerową (da się w przyzwoitej cenie kupić używany na olx, i potem sprzedać w porównywalnej cenie [emoji6])

Generalnie - wielkie koła, im większe tym lepsze, i ogólnie wózki biegowe, trailowe itd, albo właśnie wózek plus przyczepka w jednym, przyda się za jakiś czas [emoji6]

A na krótkie spacery z maleństwem jak jest wyjątkowe błoto to.... Chusta....

Golndola+spacerówka :) wolalabym kupic wszystko w jednym.
 
Z polskich Jedo albo X Lander.
Mam QX starszy model.X Landera, ale jest nie do zajechania.Blocko, śnieg krawężniki.Wszystko da radę pokonać.
Mieszkałam w lesie, teren nierówny pogorkowaty i naprawdę się sprawdził.
 
Z polskich Jedo albo X Lander.
Mam QX starszy model.X Landera, ale jest nie do zajechania.Blocko, śnieg krawężniki.Wszystko da radę pokonać.
Mieszkałam w lesie, teren nierówny pogorkowaty i naprawdę się sprawdził.
Jakieś konkretne modele? :) właśnie o ile na ulicy u mnie jest fajnie, to o tyle podwórko lipa... błoto, nierówności... nie mam chodniczka z domu do ulicy... a wiadomo roznie w zyciu bywa ;/ Póki co myslalam o anex (ale doczytalam ze sa to wozki typowo miejskie), myslalam o bebetto, modelach z boczną amortyzacją (ale wiekszosc ludzi mieszka w miescie i opinii nie zaznałam...) - a to byl moj faworyt jesli chodzi o design... i jeszcze myslalam o joie litetrax bo slyszalam ze spacerowki są niczego sobie... no ale niestety jestem zielona i juz zwariowałam :_:
 
Ja również polecam Xlandera, konkretnie XA albo MOVE. To są prawdziwe tarany jeśli chodzi o nierówne tereny. Sprawdzi się świetnie zarówno na chodniku jak i w lesie czy na łące.
 
Jakieś konkretne modele? :) właśnie o ile na ulicy u mnie jest fajnie, to o tyle podwórko lipa... błoto, nierówności... nie mam chodniczka z domu do ulicy... a wiadomo roznie w zyciu bywa ;/ Póki co myslalam o anex (ale doczytalam ze sa to wozki typowo miejskie), myslalam o bebetto, modelach z boczną amortyzacją (ale wiekszosc ludzi mieszka w miescie i opinii nie zaznałam...) - a to byl moj faworyt jesli chodzi o design... i jeszcze myslalam o joie litetrax bo slyszalam ze spacerowki są niczego sobie... no ale niestety jestem zielona i juz zwariowałam :_:


Mam X.lander model QX spacerówka (bo gondola nie pamiętam)
Celowała bym w wózki polskie, bardziej dostosowane do polskich realiów niż np włoskie, które np nie ujada w śniegu i są dostosowane raczej do ciepła i równych chodników.

Często też z naszym wózkiem jeździmy na wieś stąd wiem że daje radęJedyny minus to że nie jest super lekki, ale jeśli nie musisz wnosić go po schodach to uważam, że ma szansę się sprawdzić.
U mnie wybór był zawężony mocno, właśnie że względu na bardzo trudny teren.
 
reklama
Kupowałam x lander x move 2018, bo wakacje spędzamy na wsi, a mieszkamy obok lasu. To jeden z najbardziej polecanych wózków jeśli chodzi o terenowe przeboje. Braliśmy z gondolą pram, bo rodzę w marcu, więc nie potrzebuję dużej na śpiworek:) W rodzinie były dwa x landery i oba po dwójce dzieci :) Mam nadzieję, że nie zawiodę się :)
 
reklama
Do góry