reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Cześć dziewczyny.

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, okres spóźniał mi się już 8 dzień i test wyszedł pozytywnie. Dwie wyraźne kreski. Prawdę mówiąc myślałam, że to znowu jakieś przesunięcie związane z dietą, bądź innymi czynnikami i po prostu jestem dalej w szoku. Proszę Was, powiedzcie mi co teraz powinnam zrobić? Kiedy najlepiej udać się do ginekologa, aby potwierdzić ciążę? Powinnam zacząć przyjmować jakieś witaminy? Niby czytałam o ciążach bardzo dużo, ale w momencie kiedy przychodzi do praktyki, nie wiem jak się zabrać za to wszystko.
 
reklama
reklama
hahaha nie mogę a kobieta 40 letnia to dziewczynka dziewica niewiasta i małolata:))) obraza majestatu wstyd mi na prawdę :rofl2:
Po twoich postach widac ze jakby ktos w twoim towarzystwie mloda dziewczyne-matke nazwał gówniara to byl by wielki ból 4liter ale ty mozesz obrazac kobiety 30-40letnie nazywając je starszymi paniami??
No nie nie możesz. Albo inaczej, nie powinnaś. Ale jak widac nie ma sensu tlumaczyc ci, dlaczego.
 
reklama
na pewno było więcej komplikacji powikłań wad i śmierci?śmiem wątpić

Paula, na pewno było więcej powikłań i śmierci maluszków. To udowodnione badaniami. Medycyna przez te lata poszła do przodu, stad teraz inna świadomość i bezpieczniej prowadzone ciąże.
Faktem jest, ze kiedyś się o t tak nie mówiło, dostępu do neta nie było i wiedza mniejsza. Dzisiaj w samym internecie sprawdzisz co chcesz. Czasami to dobrze, czasami nie niestety:/ Faktem bezsprzecznym jest jednak, ze wiedza lekarzy w wielu kwestiach jest szersza co pomaga przy skomplikowanych sytuacjach.
 
Do góry