reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Uwielbiam kompetencje pań w labolatarium o 7 rano mi powiedziała że wyniki idą bezpośrednio do gina i położnej jest 10 i są online :errr:
Chyba wszystko ok z tego co widzę glukoza 91 hmm dobre czy za wysoko? Tokso dodatnie IgM 0,64 co to oznacza?
 
reklama
Od jakiegoś czasu już spać nie mogę nocami, na dodatek dziś obudziłam się cała w panice i roztrzęsiona bo śniło mi się ze urodziłam moja wymarzona córeczkę a ona nie żyła :( już sobie wkręcam jakieś schizy czy napewno z dzidzia wszystko ok :(
 
D1407- to z tymi nockami masz tak samo jak ja też nie mogę spać,budzę się po nocach i jakieś chore sny. Ja mam tak,że dwie nocki nie śpię,jedną śpię i tak w kółko. Dzisiaj samopoczucie ok. Miałam iść do miasta ale mi się nie chce.
 
Dziewczyny, to nasze zdjecia z wczoraj <3
IMG_20181221_101944.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181221_101944.jpg
    IMG_20181221_101944.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 390
Uwielbiam kompetencje pań w labolatarium o 7 rano mi powiedziała że wyniki idą bezpośrednio do gina i położnej jest 10 i są online :errr:
Chyba wszystko ok z tego co widzę glukoza 91 hmm dobre czy za wysoko? Tokso dodatnie IgM 0,64 co to oznacza?
Igm? Może to być aktywne zachorowanie. Umów się do gina
 
reklama
Do góry