reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objawy ciazy?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Witam:)
Ostatnia miesiączkę miałam 9.12
Cykl 28 dni (przeważnie)
Dziś od rana okropnie palą mnie piersi!
Sa ciepłe i bola brodawki plus wokół ok 1cm..
Nie mogę ich dotknąć,musiałam aż ściągnąć stanik..
Z kalkulatora teoretycznie mógłby być to początek ciazy
Czy któraś z was miała takie objawy tak szybko?
Niby bol piersi to jeden z pierwszych znaków
 
reklama
U mnie to był pierwszy objaw ciąży zrobiłam test i wyszły 2 grube kreski z tym że u mnie było to 4 dni po spodziewane miesiączce. A u Ciebie wydaje wydaje mi się że jest jeszcze za wcześnie na takie objawy
 
Ostatnia edycja:
Raczej na objawy ciąży to tutaj stanowczo za wcześnie. Jesteś dopiero prawdopodobnie po owulacji, więc raczej nie jest możliwe abyś juz miała jakieś oznaki. Ból piersi może oznaczać wiele przypadłości. Nawet uczulenie na proszek bądź płyn do prania.
 
Raczej na objawy ciąży to tutaj stanowczo za wcześnie. Jesteś dopiero prawdopodobnie po owulacji, więc raczej nie jest możliwe abyś juz miała jakieś oznaki. Ból piersi może oznaczać wiele przypadłości. Nawet uczulenie na proszek bądź płyn do prania.
Właśnie tez zdawało mi się to za wcześnie.. a ze jestem mega alergiczką to sprawa z tym proszkiem może być całkiem prawdopodobna :) w razie czego mam test w domu bo to byłby mega szok! Ale poczekam do 5.01 czyli daty miesiączki
 
Kupiłam test cyfrowy Clearblue. W opisie produktu jest napisane „
Zapewnia wyniki 5 dni wcześniej w porównianiu do spóźnionej miesiączki (4 dni przed oczekiwanym wystąpieniem miesiączki). „

Czyli jeśli dobrze rozumiem
@ mam dostać 4/5.01
Czyli w sylwestra jeśli coś się dzieje to powinno wyjść?
 
Kupiłam test cyfrowy Clearblue. W opisie produktu jest napisane „
Zapewnia wyniki 5 dni wcześniej w porównianiu do spóźnionej miesiączki (4 dni przed oczekiwanym wystąpieniem miesiączki). „

Czyli jeśli dobrze rozumiem
@ mam dostać 4/5.01
Czyli w sylwestra jeśli coś się dzieje to powinno wyjść?
Jeśli owu i zagniezdzenie wystąpiły standardowo to tak. Jeśli choć trochę później to może być fałszywie negatywny.
 
Dziewczynki staramy sie o dziecko. Drugi cykl z clostylbegyt i luteina. Jutro powinna byc miesiaczka. Pierwszy raz mam tak ze od 2/3 mam jakis sluz. Nie jest to napewno infekcja poniewaz kiedys mialam o wiem jak odroznic. Czasem slysze bulgotanie przelewanie w brzuchu. Nie wiem czy robic sobie nadzieje.
 
reklama
Dziewczynki staramy sie o dziecko. Drugi cykl z clostylbegyt i luteina. Jutro powinna byc miesiaczka. Pierwszy raz mam tak ze od 2/3 mam jakis sluz. Nie jest to napewno infekcja poniewaz kiedys mialam o wiem jak odroznic. Czasem slysze bulgotanie przelewanie w brzuchu. Nie wiem czy robic sobie nadzieje.
Dodam ze miewam bol sutkow. A piersi moze ciut cięższe
 
reklama
Dziewczynki staramy sie o dziecko. Drugi cykl z clostylbegyt i luteina. Jutro powinna byc miesiaczka. Pierwszy raz mam tak ze od 2/3 mam jakis sluz. Nie jest to napewno infekcja poniewaz kiedys mialam o wiem jak odroznic. Czasem slysze bulgotanie przelewanie w brzuchu. Nie wiem czy robic sobie nadzieje.
Mogą to być obawy ciąży, ale również @ ,zrób test rano powinien wyjść
 
Do góry