reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Laski dziś rano jak wstałam przed 7 poszłam siusiu i miałam delikatnie biały Ale jakby ciągnący śluz to płodny?jestem 7 dpo niby z flo, poczym mój mnie dorwał i było było małe co nieco poczym stwierdził że było jakoś inaczej dziwnie więcej śluzu jak bym miała...to mnie tez zaciekawiło.. Co myślicie??
Może spóźniona owu ?
 
Wyczytałam, że ten mój wynik Hiperprolaktynemia czynnościowa - ech..... moja Pani endokrynolog nie odbiera i nie odpisuje :( poczytałam na forach, że dziewczyny z tym podostawały jakieś leki i w kolejnych cyklach zaszły.... może tu siedzi problem u mnie :( no jakoś tak mi dzisiaj źle :(
Hej ale popatrz na to tak że tylko jeden miesiąc leczenia nie pół roku czy rok, a nie możesz do innego pójść na już żeby tylko skonsultować i ewentualnie leki Ci dał ?
 
[emoji3]
1547416525671.jpeg
 
Hej ale popatrz na to tak że tylko jeden miesiąc leczenia nie pół roku czy rok, a nie możesz do innego pójść na już żeby tylko skonsultować i ewentualnie leki Ci dał ?
Nie chcę, przeszłam tylu, a każdy patrzył na starania w tym wieku jak na idiotkę - chyba mam dosyć tych szyderczych spojrzeń, głupiego uśmieszku.... Poczekam wizytę mam 31.01 - ale pewnie wcześniej endo się odezwie, to fajna babka.
 
Latam po domu i strzelam zdjęcia testowi. Głowa chora u mnie chyba... Ale na tle wrzosow ładnie wyszedł
 

Załączniki

  • IMG_20190115_105814.jpg
    IMG_20190115_105814.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20190115_105812.jpg
    IMG_20190115_105812.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry