reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie krzesełko do karmienia?

Dołączył(a)
18 Sierpień 2007
Postów
6
Przymierzam sie do kupna dla mojej niespelna szesciomiesiecznej coreczki wysokiego krzeselka. Czy macie moze dla mnie rady na co zwracac przede wsystkim uwage i ewentualnie jakie marki i modele wybierac? Ja zupelnie nie mam pojecia!!!
 
reklama
Chodzi Ci o krzesełko do karmienia ??
My kupiliśmy Oliwii krzesełko plastikowe, BabyDesign Pepe.I jesteśmy bardzo zadowoleni :tak:.Jest regulowane na wysokość, ma regulowane oparcie (do pozycji półleżącej), podwójną tackę, pod spodem koszyk na jakieś pierdółki (obecnie Oliwka wrzuca tam wszystko, co jej wpadnie w ręce).Łatwo się czyści to krzesłko.A minusem jest cena, bo plastikowe są jednak troszkę droższe od drewnianych.
Aha.Ja jeszcze zwracałam uwagę czy krzesełko ma pięciopunktowe pasy bo przy tak ruchliwym dziecku jakim jest moja córcia ciężko by było bez pasów.
A teraz Oliwka potrafi po zjedzeniu zupki unąć w tym krzesełku (więc chyba jej wygodnie:-D)
 
MagdaC bardzo dobry pomysł z tym krzesełkiem, to wspaniała i bardzo pomocna rzecz :tak:Nasz Michaś bardzo przyzwyczaił się do tego krzesełka, jak szukujemy jakis posiłek to on juz stoi przy krzeselku, chce zeby go tam włożyć, bo wie że będzie jedzonko :tak:Dużo wygodniej jest karmić dzicko w krzesełku niż na kolanach, no i zawsze można dac dziecku pare zabawek, ono się bawi i dobrze nas widzi a my spokojnie jemy obiad :-)

Zwróc uwagę na pasy 5 punktowe, żeby można było dziecko przypiąć, na regulację oparcia, jak dzidzia jest mniejsza to można zrobic na pół leżąco. Czasami te krzesełka maja też możliwość rozmontowania w taki sposób, że powstaje małe krzesełko i stoliczek dla troszkę większego dziecka, uwazam że to fajna mozliwość:tak:(my takie mamy) No i żeby mozna było łatwo je czyscic, czy też zdjąć pokrowiec do uprania, to waże bo bez "wypadków" przy jedzonku się nie obejdzie :tak:.Nasz ma podwójną tackę, wygodna rzecz gdy mały nabrudzi to wyjmuje tackę, on bawi sie dalej a ja ją czyszczę. Nie wiem co jeszcze ....wszystko zalezy od finansów, jest duzy wybór pooglądaj napewno coś wybierzesz :-):tak:Można kupić ładne drewniane krzesełka albo plastikowe.

PS. My na chrzciny dostaliśmy od chrzestnej krzesełko firmy BeeBee, jest swietne:tak::-)


Dokładnie takie jak na tej aukcji:
NOWE KRZESEŁKO ZE STOLIKIEM BeeBee WARSZAWA (265731291) - Aukcje internetowe Allegro

Polecam!
 
Zobacz załącznik 58876

Zobacz załącznik 58877My do dziś mamy krzesełko drewniane z ceratkowa tapicerką wczesniej mała siedziała do karmienia na górze a teraz ma odjęty blacik i krzesełko przystawione do stolika w tej chwili słuzy do zabawy i do jedzenia.
jedyny minus ze nie posiada pasów, z tym ze jest pas miedzy nogami zeby dziecko siee nie wysunelo. U nas to wystarczyło.
Z doświadczenie szczerze polecam.
Załączam zdjęcia tego modelu.
 

Zarejestrowany: 08-2007
Miasto: opoczno
Postów: 176


icon1.gif
Odp: Fotelik do karmienia
ja wlasnie niedawno kupilam na allegro,jest super.antos siedzi w nim spokojnie i je wszystko ladnie,bo do tej poru chodzilam za nim woklo stolu z lyzeczka,chyba przede wszytskim musi miec blat zdejmowany i takie glebszy,zeby nic z niego sie nie zsuwalo

Fotelik -Krzesełko do karmienia Cosco (257318230) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny, bardzo dziekuje za Wasze rady, mam nadzieje ze uda mi sie wybrac cos fajnego i co sie spodoba mojej malej, bo na razie protestuje przy samym zakladaniu sliniaczka:-) Pozdrawiam wszystkie
 
Zamierzam kupić synkowi krzesełko do karmienia, czy warto? Czy wasze dzieci chętnie siedzą w takich krzesełkach? I nie wiem które sa lepsze, te drewniane czy plastikowe? Poradzcie...
 
my mamy krzesełko do karmenia drewniane i jestesmy z niego bardzo zadowoleni :tak: wybralismy drewniane poniewaz mozna je pozniej rozmątowac i z krzesełka robi sie stoliczek i krzesełko :-) Moj synek jak był mniejszy jadł w tym krzesełku a teraz lubi tam siedziec i "rysowac" kredkami ;-) ja goraco polecam!! :tak::tak::tak::tak::tak:
 
My też używaliśmy drewnianego i Kuba chętnie w nim jadł później miał stolik i krzesełeczko polecamy:-)
 
reklama
Do góry