reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie krzesełko do karmienia?

własnie dzisiaj dotarło do mnie krzesełko do karmienia, które zamówiłam z allegro:-)i juz po pierwszym dniu moge stwierdzic, że to bardzo potrzebna rzecz.
Mojego synka (10 miesięcy) ciężko było nakarmic jak siedział na moich kolanach teraz wsadzam go do krzesełka i bez problemu karmie. Oli na poczatku trochę marudził ale przy następnym karmieniu grzecznie siedział a po kolacji dostał swoje zabawki i siedzac dalej w krzesełku bawił się, az miło było popatrzec.:-D
My mamy krzesełko chicco polly, polecam ma 7 stopniowa regulacje wysokości, 3 stopniowa regulację oparcia, regulowany podnórzek, tapicerke do łatwego mycia i wkładke na siedzisko dla mniejszych dzieci ooraz 2 tacki jedna do jedzenia a druga do zabawy itd.....
 
reklama
Jak najbardziej polecam kupno krzesełka.:tak: Właściwie nie wyobrażam sobie nie mieć krzesełka dla maluszka. Oprócz tego że jest to wygodna pozycja do karmienia, zarówno dla mamy jak i dziecka, to można po prostu zapinać do krzesełka maluszka, podczas gdy mama np. gotuje w kuchni lub robi inne czynności. Dziecko jest wtedy bezpieczne na blacie ma zabawki i się bawi. Ja zapinałam też synka jak chciałam, np szybko iść wyrzucić śmieci, wiedziałam, że przez te 2 min. jest bezpieczny.
My mieliśmy krzesełko plastikowe firmy Brevi. Bardzo wygodne z mięciutką, grubą tapicerką, na kółkach, z szelkami bezpieczeństwa, z regulacją oparcia i dużym, ściąganym blatem.
Jak synek był malutki to podkładałam mu poduszkę pod pupę, bo troszkę jeszcze leciał na bok.
Teraz mały właśnie wyrasta z krzesełka dla dzieci, ale nie w sensie, że jest za małe tylko siedzi już samodzielnie przy dziecięcym stoliku i na dziecięcym krzesełku
 
My kupiliśmy krzesełko fisher price rainforest, Antoś jak narazie nie przepada za siedzeniem w nim, ale myślę, że w drewnianym to juz wogóle by nie posiedział. krzesłko jest ładne i praktyczne, choć blat mógłby się dalej odsuwać od małego. poza tym jest ok.
 
My kupiliśmy krzesełko fisher price rainforest, Antoś jak narazie nie przepada za siedzeniem w nim, ale myślę, że w drewnianym to juz wogóle by nie posiedział. krzesłko jest ładne i praktyczne, choć blat mógłby się dalej odsuwać od małego. poza tym jest ok.
Na pewno będzisz z krzesełka zadowolona, naprawde bardzo ułatwia życie!!!
Mój mały tez na poczatku nie chciał w nim siedziec ale teraz jest juz ok, wkładam małego do krzesełka daję mu zabawki i mogę np. pozmywac naczynia!!!
miłego uzytkowania życzę!!!:-)
 
absolutnie rzecz niezbedna! Peg Perego, Chicco Polly, Fisher Price, krzeselka plastikowe z regulacja wysokosci, latwe to mycia....nie wyobrazam some zycia bez nich!
 
drewniane jakoś też do mnie nie przemawiają, wydaje mi się że takie mało wygodne są chociaż może się mylę
 
reklama
Do góry