reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzywka i maska do włosów

Cytrysia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2012
Postów
100
Dziewczyny, szukam dobrej odzywki i maski do włosów puszących i elektryzujących się. Czegoś ,co naprawdę zadziała. Nie chodzi mi o kosmetyki drogeryjne, bo chyba już wszystko przerabiałam... Chciałabym aby włosy nabrały blasku i wygladały zdrowo:)
 
reklama
Cześć, zimą też mam problem z elektryzowaniem i u mnie i u Gabrysi. Dużo nosi się golfów, czapek , szalików, w tym sporo materiałów sztucznych - jak choćby mięciutkie czapki z akrylu, noszą się się super, ale jednak wpływają na elektryzowanie... Od jakiegoś czasu używam kosmetyków amazon keratin zawierających m.in. keratynę i teraz do podstawowego zestawu szampon, odzywka dodałam serum kokosowe, które nakładasz przy suszeniu włosów. Kilka kropel na moje włosy do ramion kilkanaście na Gabrysi sięgające do pasa i mam wrazenie, że jest naprawdę lepiej. W formule to trochę jak olejek, ale nie zostawia tłustowej powłoki, przynajmniej w takim dawkowaniu. :)
 
Polecam produkty z kemon , ja mialam bardzo zniszczone włosy, rozjasniniem ,farbowaniem, prostowaniem , tez mi sie elektryzowały, końcówki rozdwojenie, a po stosowaniu tego ,bardzo się ich kondycja poprawila
 
Cześć, zimą też mam problem z elektryzowaniem i u mnie i u Gabrysi. Dużo nosi się golfów, czapek , szalików, w tym sporo materiałów sztucznych - jak choćby mięciutkie czapki z akrylu, noszą się się super, ale jednak wpływają na elektryzowanie... Od jakiegoś czasu używam kosmetyków amazon keratin zawierających m.in. keratynę i teraz do podstawowego zestawu szampon, odzywka dodałam serum kokosowe, które nakładasz przy suszeniu włosów. Kilka kropel na moje włosy do ramion kilkanaście na Gabrysi sięgające do pasa i mam wrazenie, że jest naprawdę lepiej. W formule to trochę jak olejek, ale nie zostawia tłustowej powłoki, przynajmniej w takim dawkowaniu. :)
No właśnie denerwuje mnie taka tłusta konsystencja olejków. Zerkne na to serum. Uzywa sie go do kazdego mycia? Nie obciaza włosów?
 
Dziewczyny, szukam dobrej odzywki i maski do włosów puszących i elektryzujących się. Czegoś ,co naprawdę zadziała. Nie chodzi mi o kosmetyki drogeryjne, bo chyba już wszystko przerabiałam... Chciałabym aby włosy nabrały blasku i wygladały zdrowo:)
Świetna jest różowa seria Bubblegum z Amazon keratin. Bardzo fajnie nawilża, a dzięki kolagenowi i olejkom włosy w ogóle się nie puszą i nie elektryzują. Mi poleciła to fryzjerka i to był strzał w dziesiątkę :) A jak pięknie pachnie! Jeszcze warte wypróbowania jest serum z olejkiem arganowym tej samej firmy. Nigdy po żadnym serum włosy nie błyszczały mi się tak ładnie jak po tym :)
 
Świetna jest różowa seria Bubblegum z Amazon keratin. Bardzo fajnie nawilża, a dzięki kolagenowi i olejkom włosy w ogóle się nie puszą i nie elektryzują. Mi poleciła to fryzjerka i to był strzał w dziesiątkę :) A jak pięknie pachnie! Jeszcze warte wypróbowania jest serum z olejkiem arganowym tej samej firmy. Nigdy po żadnym serum włosy nie błyszczały mi się tak ładnie jak po tym :)
to juz kolejna osoba , ktora zachwala serum tej firmy:) chyba sie skuszę
 
:) A masz jakiś fajny produkt do polecenia, do stylizacji włosów? Żeby wyprostował włosy przy suszeniu?
No mega jest spray prostujący Protein + Caviar (Amazon keratin). Po tym sprayu włosy są w zasadzie tak proste jak po keratynowym prostowaniu ;) Oczywiście najlepszy efekt uzyskasz, jak faktycznie jesteś po zabiegu, ale serio ten spray jest tak dobry, że nawet jak nie robiłaś keratyny to efekt będzie wow 😍
 
reklama
Do góry