reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Niee nie wykupie położnej. Mam male dziecko, wiec mam nadzieję ze jakos przejdzie. Nosz cholera tyle kobiet rodzilo to ja nie dam rady? Najwyżej zemdleje z bólu i zrobia cc.
Tak, ceny mają z kosmosu. Masz super nastawienie a to połowa sukcesu:) Jeśli szpital ma dobre opinie to też jest szansa na trafienie na pomocną położną.
 
No właśnie nie wiem dokładnie jak jest teraz.Ja miałam cesarkę a to było wskazaniem do drugiej cesarki.Moja lekarka powiedziała,że lekarze biorą pod uwagę zdanie pacjentki i jak chce cesarkę w tej sytuacji to będę mieć.Powtarzam to co mi powiedziała.Zobaczymy jak będzie w praktyce.19-tego idę na wizytę to będę z nią o tym rozmawiać.
Czytałam te zalecenia na stronie Ptg i tam jest wyraźnie napisane, że mogą przeprowadzić poród sn po cc " jeśli rodząca wyraża na to zgodę i szpital jest przygotowany odpowiednio" . W razie czego będę się na to powoływać;)
 
Dziewczyny dzis bede miec szew. Blagam o kciuki modlitwy co tylko sie da !!! Posiew jest czysty !!!
W sensie hodowalo sie.... wyhodowala sie bardzo duza ilosc natrualnej flory fizjologicznej anwet lekarz w szoku zr mam jej tam tak duzo..
Boje sie... ! Oby bylo dobrze
Super wieści! Trzymam kciuki za szew i mam nadzieję, ze to już koniec Twoich zmartwień!

A ja dziś mam kontrolne usg, mierzymy się. Oby okazało się, że coś podrósł, bo jak nie, to nie wiem, co będzie. Ale mam jakieś takie złe przeczucie :(
 
Dziewczyny dzis bede miec szew. Blagam o kciuki modlitwy co tylko sie da !!! Posiew jest czysty !!!
W sensie hodowalo sie.... wyhodowala sie bardzo duza ilosc natrualnej flory fizjologicznej anwet lekarz w szoku zr mam jej tam tak duzo..
Boje sie... ! Oby bylo dobrze
To jest wspaniała wiadomość!! :)
Trzymam kciuki żeby zabieg się udał. Od dzisiaj już będziesz się czuła pewniej.
Daj znać później co i jak.
 
Super wieści! Trzymam kciuki za szew i mam nadzieję, ze to już koniec Twoich zmartwień!

A ja dziś mam kontrolne usg, mierzymy się. Oby okazało się, że coś podrósł, bo jak nie, to nie wiem, co będzie. Ale mam jakieś takie złe przeczucie :(
O której masz to usg? Nie martw się na zapas na pewno będzie dobrze.
 
@Oczekujaca123. Powodzenia. To normalne ze sie boisz. Ja tez sie balam a nawet sie poplakalam. Pamietaj ze lekarze maja doświadczenie i wiedza co robią..trzymam kciuki
 
reklama
Do góry