reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie odnośnie ciąży i testu ciążowego i wgl..
Parę tygodni temu robiłam test wyszedł pozytywny druga kreska była strasznie jasna ale drugi był negatywny i dostałam okres dziś robiła test pozytywny i kreska druga jasna że widać normalnie mam ponoc dni płodne dziś ale kilka dni temu miałam normalny okres .. i dodam że uprawiam stosunek w każde dni płodne ( prawdopodobnie płodne) co to może być ?

Idź od rana na betę. Bedziesz wiedziała czy na pewno jestes w ciąży.
 
reklama
@Betii35 no właśnie nie ma [emoji14] Od wczoraj mam straszne mdłości, w nocy spać przez nie nie mogłam, ale nie wiem czy to ciąża czy jelitówka bo męża też w weekend coś brało [emoji14] Rano trochę mnie jeszcze trzymało, teraz już przeszło tylko łamanie w plecach zostało.
Ale czekam cierpliwie do czwartku [emoji4]

Ja używam testów z rossmanna, są drogie ale ładnie pokazują owu, ja zawsze czuję i po 1-2 dniach od testów boli mnie jajnik [emoji4]

@Gosik8612 witaj, ja też czekam na testowanie i mam podobne objawy do Twoich [emoji16] Plus jak wyżej [emoji4] W drugiej ciąży dwa razy kładłam się spać z bólem jak na @ i byłam pewna że przyjdzie w nocy, ale budziłam się i nic, więc poleciałam do apteki i z drugiego sikania były kreseczki dwie, tego i Tobie życzę!
tez tak mam.. ze jak zobacze pik na owu testach tych z rossmanna Domowe laboratorium to nastepnego dnia mam juz bol jajnika i wiem ze wlasnie mam owu. teraz odpoczywam od tych boli ale ta ciaza zleciala mi tak szybko ze nawet nie nacieszylam sie brakiem @!!a tu zaraz znow miesiac w miesiac. chyba sobie macice usune :D
 
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie odnośnie ciąży i testu ciążowego i wgl..
Parę tygodni temu robiłam test wyszedł pozytywny druga kreska była strasznie jasna ale drugi był negatywny i dostałam okres dziś robiła test pozytywny i kreska druga jasna że widać normalnie mam ponoc dni płodne dziś ale kilka dni temu miałam normalny okres .. i dodam że uprawiam stosunek w każde dni płodne ( prawdopodobnie płodne) co to może być ?
najlepiej jak juz kolezanka wyzej napisala zbadac poziom beta Hcg. idz do laboratorium zrob to badanie i zobaczymy jaki bedziesz miala wynik. a ten okres to mialas taki normalny? mysle ze gdyby to bylo to co zaskoczylo przed okresem to w tej chwili kreska bylaby duzo ciemniejsza.
 
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie odnośnie ciąży i testu ciążowego i wgl..
Parę tygodni temu robiłam test wyszedł pozytywny druga kreska była strasznie jasna ale drugi był negatywny i dostałam okres dziś robiła test pozytywny i kreska druga jasna że widać normalnie mam ponoc dni płodne dziś ale kilka dni temu miałam normalny okres .. i dodam że uprawiam stosunek w każde dni płodne ( prawdopodobnie płodne) co to może być ?
Noo ten wygląda na konkretnie pozytywny. Zrob bete koniecznie :)
 
A na mnie w ogóle nie działał. ;) Mój lekarz stwierdził, że to kolejna ściema żeby tylko naciągnąć kobiety.
Mi to polecało dwóch ginow ;) oczywiście jak jest poważniejszy problem to ten suplement tego nie rozwiąże, ale dlaczego by nie spróbować szczególnie, że Irena ma dobre wyniki badań ;)
 
Mi to polecało dwóch ginow ;) oczywiście jak jest poważniejszy problem to ten suplement tego nie rozwiąże, ale dlaczego by nie spróbować szczególnie, że Irena ma dobre wyniki badań ;)
Ale tak jest ze wszystkim, z kazdym lekiem czy suplementem. Kazdemu pomaga co.innego :) mi gin kazal brac castagnus, ktory u mnie nie zrobil nic. ovarin zaczelam braac sama i sam lekwrz poznieu stwierdzil, ze bardzo dobrze, bo na monitoringu bylo.widac znaczna poprawe we wzroscie pecherzykow :)
 
reklama
Ale tak jest ze wszystkim, z kazdym lekiem czy suplementem. Kazdemu pomaga co.innego :) mi gin kazal brac castagnus, ktory u mnie nie zrobil nic. ovarin zaczelam braac sama i sam lekwrz poznieu stwierdzil, ze bardzo dobrze, bo na monitoringu bylo.widac znaczna poprawe we wzroscie pecherzykow :)
Jasne, że tak :) a patrząc na fakt, że może pomóc to dlaczego by nie spróbować :)
 
Do góry