reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaraz minie tydzien a tu srednia poprawa. I juz nie mam sily wlewac wody w siebie:/
Mnie przy pierwszej stymulacji trzymalo pewnie ponad dwa tyg. chociaż po jakichś 4dniach to juz kazdego dnia coraz lepiej.
Przy drugiej obstawili mnie lekami i dzien punkcji byl najgorszy a później juz nie bylo tak źle.
Ty mialas jeszcze wyższy estradiol niż ja więc i zle samopoczucie zrozumiałe. Jeśli nie jest gorzej to już dobrze.

Dasz rade kochana
Wszystko damy rade zniesc dla upragnionej ciąży[emoji6]
 
reklama
Dziewczyny bylismy dzis z mężem na badaniach. Tzn maz byl na seminogramie, chromatynie, MAR, i test wiązania kwasem hialuronowym. Okazalo sie tak jak pani wczesnij mowila ze tych dwóch ostatnich nie zrobia z uwagi na niska koncentracje. Seminogram juz dostaliśmy i wyniki bez zmiwn koncentracja dalej poniżej 1mln. Nie udalo sie zrobić wyników odnosnie ruchliwości i żywotności a nawet lepkosc sie pogorszyla i jeat 3+++ a wczesniej było 2++. Pytalismy kiedy maz może poddwc sie kolejnym badaniom to pani z dzina mina popatrzylw sie na nas ibpowiedzialq ze najpierw radziłaby pojsc z tymi wynikami do lekarza. .. tylko po co jesli one sa takie same jak do tej pory i zalezy nwm na pozostalych... mamy czekac ok 2-3 tyg na chromatynr o ile uda si ja tez zrobic.
Wynikow nie wysylaja mailowo tylko osobiscie.
Byłam u endokrynologa ze swoja tarczyca i jest ok dostalam taka sama dawke jak mialam 0,37 mam zglosic sie za ok 3 jesli do tego czasu nie uda mi sie zajsc w ciaze a jesli uda si transfer to zaraz po nim mam sie zgłosić by sprawdzic wszystkie hormony w ciazy.
Wit D3 jest u mnie super 44 mam brac do kwietnia 4000 jak do tej pory a poznij wystarczy 2000.

Dziewczyny doradzcie cos z tymi badaniami meza co mamy robic?
Co z ta lekkością, jak ja zmniejszyc?
 
Mnie przy pierwszej stymulacji trzymalo pewnie ponad dwa tyg. chociaż po jakichś 4dniach to juz kazdego dnia coraz lepiej.
Przy drugiej obstawili mnie lekami i dzien punkcji byl najgorszy a później juz nie bylo tak źle.
Ty mialas jeszcze wyższy estradiol niż ja więc i zle samopoczucie zrozumiałe. Jeśli nie jest gorzej to już dobrze.

Dasz rade kochana
Wszystko damy rade zniesc dla upragnionej ciąży[emoji6]

Tez sie pocieszam - oby gorzej nie bylo! Waga spadla lekko,
Wymiar tez nieco. Tylko mam taki nabrzmialy i twardy i obolaly prawy jajnik... ale to pewnie efekt ktory zniknie po miesiaczce... oby jak najszybciej przyszla...[emoji1317][emoji1317][emoji1317]
 
reklama
Do góry