reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Byłam też przez chwilę i dzięki temu forum mam córeczkę bo tak bym się już chyba nigdy nie zdecydowała na dziecko miałam już trzech synów ale napalilam się i postanowilam spróbować i się udało dzięki czemu nie wiem ale warto próbować wtedy marzenia maja szansę się spełnić Ja też dwa razy przed córeczka poronilam wiem jak jest ciężko
Majorcia jakie byly twoje starania na dziewczynke??
 
Miciu-rka dzieci rosną , przy takiej gromadce jest co robić A ty na kiedy masz termin i czy już coś wiesz czy chcesz mieć niespodziankę A jak twój młodszy ile już ma?


Andzelisia ja stawiałam na totalne zakwaszenie organizmu czyli stosowałam to co zalecala Piranha i dłuższy czas stosowałam się do tych wszystkich czynników Czy to miało wpływ nie wiem i nigdy się nie dowiem Planujesz jeszcze dziecko?
 
Miciu-rka dzieci rosną , przy takiej gromadce jest co robić A ty na kiedy masz termin i czy już coś wiesz czy chcesz mieć niespodziankę A jak twój młodszy ile już ma?


Andzelisia ja stawiałam na totalne zakwaszenie organizmu czyli stosowałam to co zalecala Piranha i dłuższy czas stosowałam się do tych wszystkich czynników Czy to miało wpływ nie wiem i nigdy się nie dowiem Planujesz jeszcze dziecko?
Chyba juz nie.
 
Hej dziewczyny, co tam słychać? Nie odzywałem się kilka dni..Ale.. starszy syn mnóstwo klasówek:baffled:mały lata, i jeszcze kot rozprol sobie brzuch i jest taki biedny, chodzi w tym kolnierzu muszę go po domu prowadząc, aż smutno się patrzy:-( :(
Zrobiłam bete wczoraj , to byl 4tc5d i wyszlo 1026,0
to dobrze?jaki wy mialyscie wynik..to nie za duzo?
W tej rozpisce niby 4 tc jest do 750..:zawstydzona/y:
Wogole jak wasze objawy? Ja mam mdłości w sumie od testu, apetyt- choc na nic szczegolnie,huśtawki nastroju, raczej jestem ciągle wściekła lub smutna.. wczoraj jak poszlam do przychodni i babki juz nie chcialy mi pobrać krwi do badania, bo 15 min przed końcem pobrań przejechał już kurier (!) :crazy:to się poplakalam jak wyszłam..poszłam gdzie indziej
Jak wy się czujecie @martoosia04 ,@Biedronka0506 , @Grabcia123 ?..I inne ciężarne, których nie wymieniam:-) :)
Trzymam kciuki za staraczki :-) :):-) :):-) :):-) :)
 
reklama
Hej dziewczyny, co tam słychać? Nie odzywałem się kilka dni..Ale.. starszy syn mnóstwo klasówek:baffled:mały lata, i jeszcze kot rozprol sobie brzuch i jest taki biedny, chodzi w tym kolnierzu muszę go po domu prowadząc, aż smutno się patrzy:-( :(
Zrobiłam bete wczoraj , to byl 4tc5d i wyszlo 1026,0
to dobrze?jaki wy mialyscie wynik..to nie za duzo?
W tej rozpisce niby 4 tc jest do 750..:zawstydzona/y:
Wogole jak wasze objawy? Ja mam mdłości w sumie od testu, apetyt- choc na nic szczegolnie,huśtawki nastroju, raczej jestem ciągle wściekła lub smutna.. wczoraj jak poszlam do przychodni i babki juz nie chcialy mi pobrać krwi do badania, bo 15 min przed końcem pobrań przejechał już kurier (!) :crazy:to się poplakalam jak wyszłam..poszłam gdzie indziej
Jak wy się czujecie @martoosia04 ,@Biedronka0506 , @Grabcia123 ?..I inne ciężarne, których nie wymieniam:-) :)
Trzymam kciuki za staraczki :-) :):-) :):-) :):-) :)
Ja dobrze chociaż dziś mnie podbrzusze pobolewanie ;( mały się wierci ale pewnie badał nogami na dole :)
Na właśnie siedzę w poczekalni i czekam na prenatalne. Trzymajcie kciuki!!!! [emoji177]
Kciuki!!
 
Do góry