reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Ja taki mleczny zawsze mam. U mnie dzisiaj 23 dzień cyklu, wczoraj czułam takie dziwne klocie w brzuchu. Dzisiaj robiłam badania krwi morfologia ob itp i zrobiłam betę przy okazji..chociaz jakoś nie nastawiam się że się udało ale może może..
U mnie właśnie też 23 dzień cyklu, ile trwają Twoje cykle tak z ciekawości? Zastanawiałam się też nad beta ale stwierdziłam, że wolę poczekać do @ bo tylko potem rozczarowanie jak znów zobaczę wynik <0.5... Trzymam za Ciebie kciuki! [emoji846]
 
reklama
U mnie właśnie też 23 dzień cyklu, ile trwają Twoje cykle tak z ciekawości? Zastanawiałam się też nad beta ale stwierdziłam, że wolę poczekać do @ bo tylko potem rozczarowanie jak znów zobaczę wynik QUOTE]Wiesz co przeważnie miałam co 29 dni w ostatnim czasie przesunięcia małe jakieś są i ostatni trwał 27 dni tylko ale możliwe, że przez dietę na której jestem . To patrzę idziemy tym samym dniem cyklu hehe. Też kiedyś zrobiłam betę ale po tygodniu spozniajacego się @ i była 1,7..:(a teraz tak przy okazji po prostu no zobaczymy co wyjdzie. Ja za Ciebie też trzymam :* fajnie jest mieć was wszystkie wspieramy się. Bo znajomi potrafią się mądrzyć tylko..
 
Tak masz rację kochana! Oni nie rozumieją naszego bólu, że nie wychodzi i całych starań. Wsparcie jest bardzo ważne, bardzo się cieszę że znalazłam to forum i ta grupę naprawdę jakoś mi tak lżej na sercu [emoji846] To trzymamy wzajemnie za siebie kciuki hehe i jeszcze ten sam dzień cyklu oby był owocny!
 
Tak masz rację kochana! Oni nie rozumieją naszego bólu, że nie wychodzi i całych starań. Wsparcie jest bardzo ważne, bardzo się cieszę że znalazłam to forum i ta grupę naprawdę jakoś mi tak lżej na sercu [emoji846] To trzymamy wzajemnie za siebie kciuki hehe i jeszcze ten sam dzień cyklu oby był owocny!
Wkurza mnie gadanie typu,, wyluzuj, nie myśl o tym, albo za mało się staracie... '' masakra jakaś. Też się cieszę to forum jest świetne :D
 
Wkurza mnie gadanie typu,, wyluzuj, nie myśl o tym, albo za mało się staracie... '' masakra jakaś. Też się cieszę to forum jest świetne :D
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)
 
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)

Żałosna.. Musi się udać :)
 
reklama
Do góry