reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Moja siostra tez jest w ciąży trzy tyg przedemna. I jej lekarz na usg połówkowy powiedział ze raczej chłopiec jeśli to nie pępowina sie podwinęła. Wczoraj zapytałam swojego lekarza ze to jednak może pępowina się podwinęła a on mówi nie absolutnie pępowina jest wyżej. Dobry lekarz wie co mówi. I nie myli się
 
reklama
Ja na pocztku pisałam o chińskim wychodziło mi ze dziewczynka. Nie sprawdziło się .
Kurczę ja nawet wczoraj widziałam ze mojemu doktorkowi było przykro. Najpierw zeby mnie pocieszyć mówił ze jeszcze 50 na 50 ale potem jak trzeci raz robił usg i na koniec zapytałam to i pi minie widziałam ze pomyłki nie ma i dał 95% ze nie zmieni sie
Czyli po cichu mogę wierzyć że to jest babkę noszę w brzuchu;)

No tak dobry lekarz nie pomyli siuraka z pepowina
 
U nas odwrotnie, to mąż nie zapytał mnie o zdanie [emoji23] jeszcze przed ciążą oznajmił, że jak kiedyś będzie miał syna to na imię będzie miał Franek i tak jakoś zostało. Teraz to nawet jak moja mama do mnie dzwoni to pyta "jak tam Franek" pomimo tego, że płci jeszcze nie znamy. Chyba nie mam już za wiele w tej kwestii do powiedzenia.
Dla dziewczynki imienia nie mamy wybranego, jakoś wszyscy w mojej rodzinie nastawieni są na chłopca, dopiero będzie zaskoczenia jak okaże się, że to jednak dziewczynka
Ja jeszcze mojego męża nie znałam a już wiedziałam, że będę mieć syna Franka i tak zostało :) mam Franka. Mężowi też się w sumie spodobało [emoji3]
 
Olix ja mam o 19 ;/ sama sobie tak wybrałam, bo wcześniej korki.. i żałuję:D następnym razem pojadę wcześniej:D

Skoro skończył się 10 tydzień to leci 11 ;) I tak i tak jest dobrze. Mi leci 10.

Słyszałam właśnie, że różne aplikacje różnie to interpretują :) w każdym razie jest 10+0 :p
Ja w sumie też sama sobie tak wybrałam, bo jeszcze wtedy stwierdziłam, że przecież pracuje do 15, na spokojnie zjem sobie obiad i dopiero pojadę :D mhm... Już to widze :p w pracy pewnie będę siedziała jak na szpilkach, a w domu i tak nie będę mogła wysiedziec i będę tylko patrzyła na zegarek kiedy tu można jechać :D no ale cóż... Następnym razem będę mądrzejsza :p
 
Co do płci to spokojnie, moja siostra miała mieć Zosię, a jest Kubuś co się okazało podczas porodu ;) Podobno ten lekarz teraz też babeczce pomylił :p Teraz siostra ma mieć Zosię, zmieniła lekarza, ale jej koleżanka się z niej śmieje, żeby się nie zdziwiła, bo ten lekarz jej też mówił bardzo długo, że będzie 2 chłopów, a są 2 córy :tak:Także spokojnie poczekajcie później będzie lepiej widać :)

Co do imion, jak będzie chłop to będzie po tatusiu, jak córa to mi się podobają 3 imiona i raczej będzie musiał Mężu z nich pomóc wybrać :p

A wózek wymarzony to taki Link do: Wózek dziecięcy wiklinowy Retro Len Lonex <3
 
Olix wytrzymamy:) ważne że to już za 3 dni!!! A potem znów długo długo nic..

Marlusia fajny wozek:) ale wkurza mnie skrecanie takim, prowadziłas taki wózek? Ale amory ma o niebo lepsze na pewno :D

Ja mam wózek po córce, espiro next manhattan, jestem z niego bardzo zadowolona więc nie kupuje innego :) może na następne lato sprzedam i kupię nowszą spacerowe bo ta moja mega ciężka.
 
Ja tez mam wózek po synku :) zawsze w planach było rodzeństwo wiec niczego się nie pozbywała. A wózek w kolorze turkusowym wiec taki unisex :D spacerówki za to syn zdzierał jedna po drugiej i pod koniec korzystania z wózka (przez przypadek bo nam się rozwalił na wakacjach) musieliśmy kupić kolejny wiec praktycznie nowka :D
Co do imienia, wyobraźcie sobie minę naszych rodziców jak się dowiedzieli ze pierwsze dziecko będzie miało na imię Stefan, hahaha - konsternacja na całego ale przyzwyczaili się :D
 
Ja decyduje o imieniu i nie mężowi nie dam się hahah
Moja mama twierdzi że to będzie chłopak, ja jakoś też się nastawiam na chłopaka a mój mąż uważa że zrobił dziewczynkę
Wierzycie w kalendarz chiński? Mi przy pierwszej ciąży sprawdził się a teraz wychodzi chlopak, stąd moje przekonanie że to chłopak i ja jestem jakaś taka przesadna, znika życie pojawia się życie i w ten sposób zmarł moj dziadek pojawił się mój bratanek, zmarła babcia mojej koleżanki i moja koleżanka będzie mieć dziewczynkę, u mnie w styczniu zmarł teść więc będę mieć chłopca hahah tak sobie wymyśliłam aleee moja szwagierka też w ciąży więc może ten chłopak przypadnie na nia a na mnie dziewczynka:tak:
Wariatka ze mnie wiem
U mnie chiński się nie sprawdził. Za pierwszym razem miał być chłopak, a jest dziewczynka. Teraz też pokazuje chłopca i mam nadzieję, że tym razem trafię [emoji6]
 
reklama
Ja decyduje o imieniu i nie mężowi nie dam się hahah
Moja mama twierdzi że to będzie chłopak, ja jakoś też się nastawiam na chłopaka a mój mąż uważa że zrobił dziewczynkę
Wierzycie w kalendarz chiński? Mi przy pierwszej ciąży sprawdził się a teraz wychodzi chlopak, stąd moje przekonanie że to chłopak i ja jestem jakaś taka przesadna, znika życie pojawia się życie i w ten sposób zmarł moj dziadek pojawił się mój bratanek, zmarła babcia mojej koleżanki i moja koleżanka będzie mieć dziewczynkę, u mnie w styczniu zmarł teść więc będę mieć chłopca hahah tak sobie wymyśliłam aleee moja szwagierka też w ciąży więc może ten chłopak przypadnie na nia a na mnie dziewczynka:tak:
Wariatka ze mnie wiem
U mnie też tak mówią, że znika życie, pojawia się życie. W takim razie u mnie wychodzilby chłopak, bo niedawno zmarł mój Kochany Tata :( ale jak sprawdzalam w kalendarzu chińskim i mama "wrozyla" :p mi z obrączki to w jednym i w drugim wychodziła mi dziewczynka, więc ciężko wyczuć :p najważniejsze, żeby zdrowe było! :)
 
Do góry