reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mialam na mysli samych zabiegow tylko bardziej to co sie dzieje po nich. Bo z tego co pisalyscie to wywnioskowalam ze mocno boli po transferze brzuch.
@annemarie mam tyłozgięcie
Estta mam tyłozgięcie i transfer nic a nic nie bolał, Lekarz powiedział,że przy tyłozgięciu to zarodek choćby chciał to nie ma jak wypaść....no i nie wypadł..pierwszy transfer i udany:). Nic się nie bój.
 
reklama
Oj boze dziewczyny wierzr w to ze kazda z nas po czasie stwierdzi ze to przez co przeszliśmy to byl zly sen. Ja po weekendzie u tescio mialam tak sprany mózg i tyle przykrosci ile uslyszalqm to dzis nadszedl czas na ryczenie. Oni nie wiedza o naszych problemach i ostatnia wizyta u nich uswiadomila mi ze nigdy sie nie dowiedza z ich podejściem do zycia i naszegi mało malzenstwa. Ponoc jestesmy najszczesliwszymi ludzmi pod sloncem i nikt nie ma lepiej od nas. Mamy wiele szczesia ze mamy dobra prace, ze mój maz to w czepku urodzony, ze my nie mamy problmow za to siostra mojego m ma samae problemy bo onanprzeciez jest nieszczesliwa bo sie rozwiodla (tak uwaza tesciowa a nie szwagierka) aaa szkoda gadac. Boli mnie to wszystko ale tak jak Asia mowisz skora na tylku staje sie twardsza po jakims czasie. :-*
Poprostu nie zdają sobie sprawy przez co przechodzicie nie wiedzą o waszych problemach.Pewnie jakby wiedzieli zmienili by zdanie
 
Z tego co mi wiadomo to można długo plamić. To zależy jak długo krwiak się wchłania.
Ja plamie już ponad 2 tygodnie. Tylko tak naprawdę nie wiem dlaczego. Lekarz ze szpitala powiedział że po starym krwiaku, inny u którego byłam stwierdził że mam krwiaka. Z kolei mój lekarz z kliniki powiedział że nie ma żadnego krwiaka.
I weź tu bądź mądry. Oczywiście wierzę swojemu lekarzowi. Mi Neoparin kazał od razu odstawić jak tylko mu napisałam że mam plamienia.
Niech w końcu się to skończy
Mi też jeden wykryl krwiaka a drugi nie widział. A z tym neoparin ze mi przy krwiaku każe brać a Tobie odstawiac to już nic nie rozumiem
 
@tina35, @Elessi trzymamy kciuki!
Czy jest tu ktoś, kto chodził do dr Zamora....i się udało...i był zadowolony?
Wiem, że @chlopkers chodziła do dr Z i go chwaliła, kilka dni temu urodziła synka :)
Mi też jeden wykryl krwiaka a drugi nie widział. A z tym neoparin ze mi przy krwiaku każe brać a Tobie odstawiac to już nic nie rozumiem
Bo zdania są podzielone. Mi lekarz ginekolog kazał przy krwiak odstawić, lekarz z kliniki kazał brać dalej. Ja sama zdecydowałam, że odstawiam (nie mam wskazań, dali "na wszelki wypadek"). Jak masz wskazania, to jest balansowanie,.na jednej szali masz powiększenie krwiaka i ryzyko krwawień, na drugim ryzyko zakrzepów i poronienia... To są.trudne decyzje i każdy lekarz ma inne doświadczenia i pewnie czym innym się kieruje...
A.plamić można po krwiaka, brąz to stara krew, więc zawsze lepsza niż żywoczerwona... chociaż wiem, że.każdy kolor.na tym etapie wywołuje panikę :(
 
Cześć dziewczyny

W sobotę miałam monitoring i badania. Nie wiedzieć czemu pomimo zwiekszenia dawki estrofemu na 3x1 wynik spadł z 200 na 100 i endo było 7mm. dostałam dodatkowo plastry :(
Teraz wizyta w Czwartek i zobaczymy czy będzie transfer :(

Trzymam kciuki za wszystkie Kobietki
 
reklama
Do góry