reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

Co mnei niepokoi to to ze jak mala skonczy jesc to mnie bardzo bola piersi tak jak by mleko bylo z malutkich igielek, moj gin robi tylko wielkie oczy i mowi ze nigdy o czyms takim nie slyszal :no: a mnie kurde boli jak cholercia :wściekła/y:

U mnie jest tak samo. Ja cały czas mam wrażenie, że tak się dzieje, jak mała wysie wszystko do końca...
 
reklama
Rudson pisalas ze dostawiasz Dominiczka co 3 h...powiedz nie placze ci o jedzenie wczesniej niz te 3h? jesli tak to go przetrzymujesz?

ja zglupialam z moim dzieckiem! Dla testu dalam jej odzywke bebilon, dawkowanie jak na opakowaniu. Wciela juz ja ulozylam do snu a ona po 5min sie budzi szukajac cyca:szok:! wepchnelam smoka i tak lulalismy z mezem zeby odwrocic jej uwage az w koncu zasnela!
Mam hard times z tym brzdacem...nie odstapi mnie na krok, a raczej cyca! teraz przynajmniej wiem ze nie z glodu...i co tu robic:zawstydzona/y: lo matko...

I jakos po odzywce nie ulala a po moim pokarmie non stop sie jej ulewa...i z 5 razy po jedzeniu wiec wychodzi na to ze dla ssania jednak przesadza z jedzeniem i zastanawiam sie jak wprowadzic rezim taki jak u ciebie Rudson....
napisz jak to u was dziala///
 
manya sama nie wiem...maly poprostu sam zaczal kooperowac ze man...a ja przede wszystkim zaczelam dokladnie kontrolowac o ktorej go karmi i o ktorej powinien teraz zjesc...ale nie zawsze "jest wiosna" ...od wczoraj tez wisi na cycu co 2 h...drze sie jak opetany i nie mam sily z nim walczyc...i znow troszke ulewa

Kobitki czy to mozliwe ze pokarm mi z dnia na dzien sie ograniczyl :szok::szok::baffled:...piersi wiotkie...i mam wrazenie ze maly ciagnie jak tylko moze i ze nie dostaje ile chce...a zawsze bylo az tyle ze sie krztusil...co moze miec wplyw na taka sytuacje???
 
U mnie bylo o wiele mniej pokarmu jak zrobilam sobie dietke i malo jadlam, ale pewna nie jestem czy to bylo wlasnie tym spowodowane. Teraz mam ciagle problem w druga strone :-(
 
a ja zwariuje z moim dzieckiem!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry::angry:
czy najedzona czy nie chce cyca i juz!i wyje i az sie zanosi ze zlosci, a jak dostaje to nie mozna jej oderwac i ulewa co chwila!ja nawet nie moge sie do sklepu ruszyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...ja zanim jej to minie to osiwieje albo do kanapy przyrosne...nie wiem juz co robic....
 
Manya kiedyś w końcu to się zmieni...........a karmienie jest takie mega przyjemne...........
Chciałam cos więcej napisac ale właśnie Milena wstała i jest głodna.....

1001074vq9.jpg
 
reklama
Do góry