reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny, mam problem pierwszy raz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, wzielam juz pierwsze 21 rozowych tabletek i mam wlasnie 7 dniowa przerwe w 23 dniu zaczelam krwawic dzisiaj mija 25 a krwawienie jest nadal bardzo obfite, czy to normalne? Zazywam Vibinmini ...
 
reklama
Hej dziewczyny, mam problem pierwszy raz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, wzielam juz pierwsze 21 rozowych tabletek i mam wlasnie 7 dniowa przerwe w 23 dniu zaczelam krwawic dzisiaj mija 25 a krwawienie jest nadal bardzo obfite, czy to normalne? Zazywam Vibinmini ...
Na początku może tak być. Ja potrzebowałam chyba ze 3 miesiecy, żeby krwawienie było dużo mniejsze.
 
Hej dziewczyny, mam problem pierwszy raz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, wzielam juz pierwsze 21 rozowych tabletek i mam wlasnie 7 dniowa przerwe w 23 dniu zaczelam krwawic dzisiaj mija 25 a krwawienie jest nadal bardzo obfite, czy to normalne? Zazywam Vibinmini ...
Jest to krwawienie z odstawienia. Wybrałaś dopiero jeden miesiąc , spokojnie wszystko się powinno unormować. Jeśli dobrze się czujesz i nie masz innych niepokojących dolegliwości to poczekaj , po 3 miesiącach organizm się przystosuje.
 
Możliwe że na początku jest obfite jeśli takie miesiączki dotąd miałaś, ja biorę vines przeszło rok ale nie pamiętam jak to było na początku, kojarzę tylko że od razu zaczełam lepiej znosić miesiączki tzn przy tabletkach masz tylko krwawienie z odstawienia i raczej jest skąpe. Jak nadal będzie obfite to umów się do lekarza.
 
reklama
reklama
Do góry