reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wtracajac się w temat. Pisze bo obiecalam [emoji4] ja po USG. Panna rośnie zdrowa. Pomiary wskazują na kilka dni większą więc spodziewam się klocuszka w okolicy terminu. Aktualnie 31+1 i 1800g na liczniku.
Grabcia jednak córka jest głowa już do wyjścia. Musiałam mieć jakieś mylne wrażenie, że ta głowa na górze. Jakbyś chciała pogadać o tym Vbac to pisz śmiało na priv. Ja tez mam sporo wątpliwości.
 
reklama
Wiesz co myszka102 już widzę jak kasujecie po kosztach! Nic nie ma za darmo. Wciskacie plastry które g.. dają. Nie wiem jak wogole w takie coś można uwierzyć skoro nawet najwyższe technologicznie laboratoria musza użyć drogich badan na wyselekcjonowanie płci (PGD czy NGS, nawet przy Microsory dają góra 80%)! Żadne pH, czy jony tu nie daja gwarancji, gdyby to było takie proste to dawno bym miała córki!
Oczywiscie nie mając nawet jednego udanego sway to się wypowiadasz, zawalisz znów na księżyc [emoji23] a później będzie płacz i po Sneak peak usniesz i będziesz próbować dalej.
Oh życie da Ci w kosc. Współczuje
I dziewczyny uwierzcie ze ona takie coś zrobi. Miałam być administratorka tam wiec wiem co pisze. Usunęłam się tak szybko jak mnie dodano.
Maran a Tobie tez się dziwie ze jeszcze tam siedzisz tymabrdziej ze po Twoich wpisach nie wierzysz w planowanie płci
Normalnie powinno się zbanować taka grupe i uświadomić członków bo człowiek tylko krzywdy może sobie narobić mając takie „ekspertki”

Byłaś na naszym forum i spieprzyłaś z niego jak tchórz. Teraz oczerniacie z koleżanką pod przykrywką nicku. Nie wciskamy nikomu żadnych bajek ani pseudo teorii. Wszystko jest zebrane i tłumaczone z zagranicznych forów. Każdy produkt, który jest proponowany do zakupienia jest proponowany!! Dziewczyny płacą za niego tyle ile kosztuje na eBayu plus pokrywają koszt wysyłki do siebie do Polski. Wszystko jest jasne i każda która dostała żel czy suple może to potwierdzić. Nie ********ile więc głupot, że ktoś zarabia na tym!

Druga sprawa jest kilka dziewczyn, które podchodzą do sway! Tak mamy jedno nieudane sway i co, mamy z tego powodu zamknąć grupę?

Osoby, które tu są i im się nasza grupa nie podoba niech zrobią mi tą przyjemność i usuną się z niej same.
 
Wtracajac się w temat. Pisze bo obiecalam [emoji4] ja po USG. Panna rośnie zdrowa. Pomiary wskazują na kilka dni większą więc spodziewam się klocuszka w okolicy terminu. Aktualnie 31+1 i 1800g na liczniku.
Grabcia jednak córka jest głowa już do wyjścia. Musiałam mieć jakieś mylne wrażenie, że ta głowa na górze. Jakbyś chciała pogadać o tym Vbac to pisz śmiało na priv. Ja tez mam sporo wątpliwości.
Noo,kawał dziewuchy już nosisz pod sercem. Pewnie ci się dupka wypychaod żebrami z tad myslałaś że to główka;)
Więc szykuje się sn?
Wszystkiego dobrego i rosnijcie dalej tak pięknie.
 
Ostatnia edycja:
Byłaś na naszym forum i spieprzyłaś z niego jak tchórz. Teraz oczerniacie z koleżanką pod przykrywką nicku. Nie wciskamy nikomu żadnych bajek ani pseudo teorii. Wszystko jest zebrane i tłumaczone z zagranicznych forów. Każdy produkt, który jest proponowany do zakupienia jest proponowany!! Dziewczyny płacą za niego tyle ile kosztuje na eBayu plus pokrywają koszt wysyłki do siebie do Polski. Wszystko jest jasne i każda która dostała żel czy suple może to potwierdzić. Nie ********ile więc głupot, że ktoś zarabia na tym!

Druga sprawa jest kilka dziewczyn, które podchodzą do sway! Tak mamy jedno nieudane sway i co, mamy z tego powodu zamknąć grupę?

Osoby, które tu są i im się nasza grupa nie podoba niech zrobią mi tą przyjemność i usuną się z niej same.
Przepraszam,a Ty to kto...?adwokat diabła.
Koleżanka weszła tu i niezbyt grzecznie zaczęła wciskać swoje teorie z którymi nie musimy św zgadzać.
Nikt nikogo nie obraża, to się nazywa kostruktywna rozmowa gdzie dwie strony przedstawiaja swoje racje. A że nie ma imion tylko niki...bo to tak działa;)
Niech każdy udziela się tam gdzie czuje się dobrze. My ty mamy swoje zasady a ordynarne wtrącanie jest nie na miejscu.
Więc za przeproszeniem pilnuj swojej szanownej d...,zabierz koleżankę i na swoje tajne forum.
Paaaa
 
U mnie tez plodny śluz jest wcześniej A ból brzucha dwa dni pozniej czyli
Kiedy owu?

Śluz płodny, tzw. Przezroczysty i rozciągliwy nie musi świadczyć, że owulacja właśnie jest. Owulacja może wystąpić nawet 2 dni pózniej. Dlatego śluz bywa mylący dla wielu kobiet. Najlepiej sprawdzić sobie testami owulacyjnymi, jeżeli wyjdą 2 ciemne kreski, to znaczy, że owulacja powinna pojawić się jakieś 24 godz pózniej.
 
Przepraszam,a Ty to kto...?adwokat diabła.
Koleżanka weszła tu i niezbyt grzecznie zaczęła wciskać swoje teorie z którymi nie musimy św zgadzać.
Nikt nikogo nie obraża, to się nazywa kostruktywna rozmowa gdzie dwie strony przedstawiaja swoje racje. A że nie ma imion tylko niki...bo to tak działa;)
Niech każdy udziela się tam gdzie czuje się dobrze. My ty mamy swoje zasady a ordynarne wtrącanie jest nie na miejscu.
Więc za przeproszeniem pilnuj swojej szanownej d...,zabierz koleżankę i na swoje tajne forum.
Paaaa
z czym zgadzac? wiem ze z juz nie vede po imieniu promujecie milroskop i incubator, a to tez element sway jaki i doeta i suple i to tez jeg element tego forum, wiec z czym sie nie zgadza ic o? to ze wierzysz bardziej w inkubator? ja tez wierze ale mam taka sytuacje ze nie moge z niego skozystac i nie zalezy to odemnie. wiec nie rozumiem. pozostalo mi postawic na suple diete i zele i plastry i tego sie trzymam poki mam nadzieje ze zajde i sie uda. a co bedzie pozniej czas pokaze. tak naprawde moja cala praca na grupie to testuje na sobie co sie dowiem z grup amerykanaskich czy ksiazek? tlumacze innym w formie postow bo dziewczyny nie znaja angielskiego. a metody wybieraja same a sa i takie ktorym nie wychodzi zajsc i odpuszczaja sway.
 
Śluz płodny, tzw. Przezroczysty i rozciągliwy nie musi świadczyć, że owulacja właśnie jest. Owulacja może wystąpić nawet 2 dni pózniej. Dlatego śluz bywa mylący dla wielu kobiet. Najlepiej sprawdzić sobie testami owulacyjnymi, jeżeli wyjdą 2 ciemne kreski, to znaczy, że owulacja powinna pojawić się jakieś 24 godz pózniej.
i kolejny blad po po jednakowych kreski wpdaja w slynny pik i dopiero po nim 24h pozniej jest owulacja. zalaczlam wykresy interpretacji. czyli jednakowe to pietwsze 24h i drugie 24h czyli 48 od jednakowych i 24 od pik ale zeby to zlapac trzeba testowac co 4h
 

Załączniki

  • 3D11257B-159C-4EED-8E38-56E560BE52D1.jpeg
    3D11257B-159C-4EED-8E38-56E560BE52D1.jpeg
    91,4 KB · Wyświetleń: 91
  • EFF83B58-56C0-4E0E-95F4-334AE07D2642.jpeg
    EFF83B58-56C0-4E0E-95F4-334AE07D2642.jpeg
    96,7 KB · Wyświetleń: 95
  • ADB2573A-C034-4094-AF4F-255006126525.jpeg
    ADB2573A-C034-4094-AF4F-255006126525.jpeg
    243,6 KB · Wyświetleń: 82
Wtracajac się w temat. Pisze bo obiecalam [emoji4] ja po USG. Panna rośnie zdrowa. Pomiary wskazują na kilka dni większą więc spodziewam się klocuszka w okolicy terminu. Aktualnie 31+1 i 1800g na liczniku.
Grabcia jednak córka jest głowa już do wyjścia. Musiałam mieć jakieś mylne wrażenie, że ta głowa na górze. Jakbyś chciała pogadać o tym Vbac to pisz śmiało na priv. Ja tez mam sporo wątpliwości.
Pięknie rośnie córa, super.
 
reklama
i kolejny blad po po jednakowych kreski wpdaja w slynny pik i dopiero po nim 24h pozniej jest owulacja. zalaczlam wykresy interpretacji. czyli jednakowe to pietwsze 24h i drugie 24h czyli 48 od jednakowych i 24 od pik ale zeby to zlapac trzeba testowac co 4h

Miałam, to na myśli tylko inaczej ujęłam w słowa. Nie jest rownież powiedziane, że owulacja występuje 24h po „ piku”, każda kobieta ma inny organizm.
@myszka102 Twoje załączniki to BDM, „tajna grupa ”nie ma nic nowego/swojego do przedstawienia ?
Niedługo będę bała się cokolwiek napisać, bo wszytko co napisze, to bzdura i błąd.
 
Do góry