reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Tak to jest ta sama substancja (sertralina) tylko inna nazwa leku. Musicie się przygotować dziewczyny ze jak się zdecydujecie brac to na początku może być niestety wręcz gorzej zanim lek się nie rozkręci- nie pisze tego zeby Was nastraszyć tylko chyba na początku zawsze tak jest, przynajmniej ja tak miałam
Ja to brałam przed ciążą więc może nie będzie tak źle nawet jak brałam wczesniej to nie miałam pogorszenia w sumie to ja już się leczę z 9 lat :(
 
reklama
Tak to jest ta sama substancja (sertralina) tylko inna nazwa leku. Musicie się przygotować dziewczyny ze jak się zdecydujecie brac to na początku może być niestety wręcz gorzej zanim lek się nie rozkręci- nie pisze tego zeby Was nastraszyć tylko chyba na początku zawsze tak jest, przynajmniej ja tak miała. Mi psychiatra mowila ze lek powinien sie rozkrecic do ok 2 tyg, to przez ten czas objawy sie nasilic moga??? Mowila wlasnie, ze do czasu rozkrecenia leku brac relanium 2×5 mg.
 
No właśnie często na początku do tych 2 tygodnio mogą się nasilić objawy ale jak masz do tego relanium to będzie dobrze!
 
Ja dziś 25+4 więc razem z Marta jesteśmy bardzo podobnie. Super
Aha Ulka urodziła w nocy. Piękny syn! Jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać chyba że sama napiszę. Czyli kolejna ciężarówka z nerwicą awansowała na mamuśke
Tez dostalam ta cudowną wiadomość ;) to która teraz nastepna?
 
reklama
Do góry