reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Od kiedy bralas relanium i jak czesto i od kiedy te od psychiatry?? Pomagaja te od psychiatry bo sie zastanawiam sama mam setraline przepisana 50 mg ale jeszcze nie bralam. Niestety z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje .
relanium to na początku w pierwszym trymestrze 3x1....a te od psychiatry to biorę od 11 stycznia to był już 14 tydzień.....jak masz przepisane to ja bym brała bo one się długo rozkręcają
 
Tak to jest ta sama substancja (sertralina) tylko inna nazwa leku. Musicie się przygotować dziewczyny ze jak się zdecydujecie brac to na początku może być niestety wręcz gorzej zanim lek się nie rozkręci- nie pisze tego zeby Was nastraszyć tylko chyba na początku zawsze tak jest, przynajmniej ja tak miałam
ja też miałam tak na początku brania leku że objawy sie nasiliły.....
 
Ja dziś 25+4 więc razem z Marta jesteśmy bardzo podobnie. Super
Aha Ulka urodziła w nocy. Piękny syn! Jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać chyba że sama napiszę. Czyli kolejna ciężarówka z nerwicą awansowała na mamuśke
mały Uli jest śliczny jak laleczka....i co najważniejsze zdrowy.....
 
relanium to na początku w pierwszym trymestrze 3x1....a te od psychiatry to biorę od 11 stycznia to był już 14 tydzień.....jak masz przepisane to ja bym brała bo one się długo rozkręcają
Relanium miałaś przepisane w1 trym ze względu na nerwy??? Cały 1 trym brałaś 3 x2 mg? Lepiej się po setralinie czujesz ?? Są napady lęku stresu czy to przechodzi po jakimś czasie?
 
reklama
Do góry