reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ten 23 to bedzie 8 dzien?
No tak. Od jutra zaczynam odliczanie. Choć dzisiaj był ciężki dzień - to tak w skrócie - przy transferze komplikacje (lekarz męczył mnie 10 min) mało tego stanął nam samochód jakieś 2 km od domu (dobrze że to droga powrotna była, bo sprzęgło poszło), a jak nas teściu holował to jeszcze linka pękła! ... Po prostu dzień pełen emocji!!! Mam nadzieję, że mi ten dzisiejszy dzień za kilka dni wynagrodzi beta (Dziękuję @adunnnia90 :*)
 
reklama
Jak beta ujemna to szkoda wątroby na te leki, ja bym już dawno odstawiła, serio. A z piciem nie ma uproś, jak ci woda nie smakuje to słabe napary ziołowe, ja sobie robie herbatki takie z 1 torebki na półlitrową filiżanę ;)

Tez bym odstawiła ale chce by lekarz zobaczył na usg jak to wszystko wyglada a te trzy dni to juz mnie nie zbawią
A co do picia to chyba mi na ambicje wejdziecie i zacznę pic [emoji16]
 
No tak. Od jutra zaczynam odliczanie. Choć dzisiaj był ciężki dzień - to tak w skrócie - przy transferze komplikacje (lekarz męczył mnie 10 min) mało tego stanął nam samochód jakieś 2 km od domu (dobrze że to droga powrotna była, bo sprzęgło poszło), a jak nas teściu holował to jeszcze linka pękła! ... Po prostu dzień pełen emocji!!! Mam nadzieję, że mi ten dzisiejszy dzień za kilka dni wynagrodzi beta (Dziękuję @adunnnia90 :*)

To sa same dobre przepowiednie zeby zapamietac ten dzien do konca zycia[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Monitoring cyklu
Leki
Badania
To generalnie to samo mi wyszlo tylko pewnie w groszowych roznicach w proporcjach. (Vs to co Ci wkleilam)
A pozostale to juz ma sztywno z cennika.
No i doliczylam nawet rzeczy typu tran,
Wit D, prenatal. Czesc badan mialam po inseminacji ale czesc sie skonczyla i musialam dorobic.

OBY to mialo efekt koncowy wiadomo jaki...[emoji3]
Dzięki. Trzymam mocno kciuki by wszystko bylo dobrze :)
 
reklama
Do góry